Avène Xera Calm A.D

47.99 47,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_2524
Opis produktu

Avène Eau Thermale XeraCalm A.D - olejek oczyszczający uzupełniający lipidy do ciała

Formuła XeraCalm A.D olejku myjącego, uzupełniającego lipidy, została opracowana przy zastosowaniu minimalnej liczby składników. Delikatna baza myjąca nie zawiera mydła. Oczyszcza skórę i chroni ją przed wysuszającym działaniem wody. Kompleks I-modulia®, rezultat 12 lat badań naukowych, zmniejsza uczucie świądu wywołanego suchością skóry oraz koi zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane nadreaktywnością skóry. Cer-Omega, lipidy przypominające te, które znajdują się w skórze, pomagają regenerować ją, odżywiać i wzmacniać film ochronny, zwiększając tym samym jej naturalną odporność na drażniące czynniki zewnętrzne. Skóra odzyskuje komfort i jest bardziej miękka. Produkt bogaty w Wodę termalną Avène, bardzo dobrze tolerowany przez skórę i oczy. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera substancji zapachowych. Nie zawiera mydła. Przebadany dermatologicznie, okulistycznie i ginekologicznie.

Avene Xera Calm A.D to produkt przeznaczony do każdego typu skóry – alergicznej, atopowej, bardzo suchej, bardzo wrażliwej, odwodnionej, podrażnionej oraz do wrażliwej skóry dziecka. To pielęgnacja typu SOS – pomaga na intensywnie i miejscowo zlokalizowane swędzenie, zapobiega nawrotom intensywnej suchości skóry. Produkt charakteryzuje się formułą o skuteczności uznanej przez Europejskie Forum Dermatologii w zakresie postępowania terapeutycznego w AZS – kategoria EMOLIENT PLUS. Avene Xera Calm to produkt sterylny – opakowanie jest całkowicie szczelne, produkt zawiera składniki wyłącznie korzystne dla skóry. Bez konserwantów.
Kolekcja Xera Calm A.D to gama produktów, opracowana dla skóry skłonnej do alergii i świądu. Kuracje z wodą termalną są od wielu lat zalecane przez lekarzy – kuracja obejmuje zabiegi na bazie wody termalnej (kąpiele, natryski, picie wody itp.), ewentualnie ograniczone ekspozycje słoneczne i stałą opiekę lekarza, która jest także okazją dla dzieci i rodziców do lepszego poznania choroby i sposobów jej leczenia. Codzienną pielęgnację warto uzupełnić o inne produkty z serii – balsam i kostkę myjącą.

Stosowanie produktu
Nałożyć na nawilżoną skórę, wmasować, a następnie obficie spłukać wodą.

Najważniejsze cechy:

  • odpowiedni dla każdego typu skóry, skłonnej do alergii i świądu
  • nie zawiera konserwantów
  • oczyszcza skórę i chroni przed wysuszeniem

Avène Xera Calm A.D Informacje dodatkowe

  • Kategoria Płyny do kąpieli dla dzieci
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry bardzo suchej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać olejek
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08 marca 2005 r., przez Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie.