Benosen

20.99 20,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
57177
Opis produktuBenosen®
- 20 tabletek.

suplement diety
Benosen® to preparat zawierający dwie substancje aktywne: L-teaninę i wyciąg roślinny z chmielu (Humulus lupulus), ktory wykazuje działanie kojące na układ nerwowy. Dzięki temu przyczynia się do optymalnego odprężenia i wpływa na spokojny sen.

Benosen® przeznaczony jest do stosowania wieczorem, zwłaszcza podczas długookresowych stanów napięcia psychicznego, kiedy problemy ze snem występują ze wzmożoną częstotliwością.


SKŁADNIKI

1 tabletka zawiera: 100mg L-teaniny, 150mg wyciągu z chmielu.

Składniki: celuloza (substancja wypełniająca), węglan wapnia (substancja przeciwzbrylająca), chmiel zwyczajny (wyciąg), L-teanina, otoczka tabletki: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksy propyloceluloza, talk, triglicerydy średniołańcuchowe, barwniki: dwutlenek tytanu, indygokarmina, karmoizyna, karboksymetyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).


DAWKOWANIE     

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 tabletek.

Sposób użycia: tabletkę należy połknąć na ok. pól godziny przed snem i popić wodą.


UWAGI

Uwaga: nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia; suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy podawać produktu dzieciom poniżej 12. roku życia, kobietom w czasie ciąży i karmienia piersią. Indygokarmin i karmoizyna mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. 


PRZECHOWYWANIE

Produkt przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C; suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.


PODMIOT ODPOWIEDZIALNY

Walmark Sp. z o.o.,

ul. Teatralna 9, 41-200 SosnowiecInformacje dodatkowe
  • Kategoria Środki uspokajające i nasenne
Substancja czynna N/D
Podmiot odpowiedzialny WALMARK A.S.
Typ Leku Suplement diet.

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.