*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Bepanthen Sensiderm 20 g

krem do ciała

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

139,95 zł / 100 g
Bepanthen Sensiderm  20 g Bepanthen Sensiderm 20 g
27,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Bepanthen Sensiderm Krem - redukcja świądu i egzemy w przebiegu AZS

Bepanthen Sensiderm to profesjonalny preparat dermatologiczny, łagodzący objawy w przebiegu atopowego zapalenia skóry i innych alergicznych reakcji skórnych. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych składników aktywnych, krem redukuje świąd i zaczerwienienie już w 30 minut. Preparat leczy przyczynę swędzenia przez naprawę uszkodzonej bariery ochronnej:

 

  • Lipidy LLT o strukturze lamelarnej, naśladującej naturalne lipidy naskórkowe, wpasowują się w spoiwo międzykomórkowe, odbudowując barierę ochronną.
  • Naturalne lipidy pielęgnacyjne wzmacniają płaszcz lipidowy i zmniejszają przeznaskórkową utratę wody.
  • Dekspantenol wiąże wodę w skórze dzięki właściwościom higroskopijnym, przez co wspomaga procesy naturalnej regeneracji.

Bepanthen Sensiderm Krem nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych i sterydów, dzięki czemu jest bezpieczny, nawet dla wrażliwej skóry. Można go stosować u dzieci od pierwszego dnia życia.

Jak stosować krem Bepanthen Sensiderm?

Stosować w miarę potrzeb na zmienioną, niezranioną skórę. Nie stosować w przypadku stwierdzonych uczuleń na jakikolwiek ze składników. Gdy rozwinie się reakcja alergiczna, należy zaprzestać stosowania produktu. Nie stosować na zranioną skórę.

Bepanthen Sensiderm Krem można stosować w trakcie ciąży i karmienia piersią. W przypadku stosowania go w okresie karmienia piersią należy bezwzględnie zmyć wszelkie pozostałości kremu ze skóry piersi z brodawek przed następnym karmieniem.

Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Typ produktu
Typ produktu Suplement diety
Postać
Postać krem
Przeznaczenie
Przeznaczenie do skóry alergicznej, do skóry atopowej, do skóry bardzo suchej, do skóry bardzo wrażliwej, do skóry łuszczącej się, do skóry podrażnionej
Typ produktu: Suplement diety
Podmiot odpowiedzialny: BAYER SP. Z O.O.

Składniki

woda, triglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, gliceryna, glikol pentylenowy, oliwa z oliwek, pantenol, alkohol cetearylowy, masło shea, cytrynian stearynianu glicerylu, olejek z nasion limnanthes alba, glikol butylenowy, uwodorniona lecytyna, ceramid 3, sól sodowa PCA, skwalen, glicyryzynian stearylu, karbomer, karbomer sodowy, guma ksantanowa, kwas hydroksyfenylopropamidobenzoesowy