Bioderma Atoderm PO Zinc

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1382
Opis produktu

Bioderma Atoderm PO Zinc - krem łagodzący do skóry suchej

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji szczególnie wysuszonych i podrażnionych miejsc na skórze całego ciała, także twarzy. Polecany do stosowania w przerwach między terapią dermatologiczną albo jako wsparcie dla miejscowego działania leków z grupy kortykosteroidów.
Składniki kremu PO Zinc mają za zadanie ograniczać rozrost bakterii i innych mikroorganizmów, które wpływają na powstawanie podrażnień, m.in. na skórze atopowej. Dodatkowo, krem działa wzmacniająco, stymulując naturalne mechanizmy służące do nawadniania skóry. Dzięki temu działanie kremu utrzymuje się nie tylko w chwilę po aplikacji - efekt widoczny i odczuwalny jest przez długi czas. Ze względu na brak konserwantów i parabenów, krem jest doskonale tolerowany nawet przez najbardziej delikatną skórę. Jego konsystencja sprawia, że krem szybko się wchłania i wnika w głąb skóry.
Skóra atopowa i skóra przesuszona po stosowaniu kremu Atoderm PO Zinc odzyskuje naturalny poziom nawilżenia, staje się gładka i miękka. Dodatkowo wyrównuje się jej koloryt, a podrażnienia i związane z nimi dolegliwości ustępują.

Bioderma Atoderm PO Zinc Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry odwodnionej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej
  • Postać krem
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.