Bioderma Atoderm Préventive

68.69 68,69 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1383
Opis produktu

Bioderma Atoderm Préventive - odżywczy krem wzmacniający ochronną barierę skóry

Krem nawilżający Bioderma Atoderm Préventive jest odpowiedzią na szczególne potrzeby skóry wrażliwej, ze skłonnością do podrażnień, atopii i przesuszania. Dzięki hipoalergicznej, bardzo delikatnej formule, krem może być stosowany już od pierwszego dnia życia.
Za sprawą wyjątkowego kompleksu Lipigenium™  oraz naturalnych biolipidów krem skutecznie hamuje procesy wysuszania skóry, gwarantując jej odpowiednie natłuszczenie i nawilżenie. Co bardzo ważne, krem stymuluje produkcję lipidów i protein, za sprawą których w skórze odnawiają się włókna keratynowe, a tym samym jej naturalna bariera ochronna.
Unikatowy kompleks Skin Barier Therapy™, sprawia iż nieprzyjemne objawy, takie jak np. swędzenie lub łuszczenie się naskórka, szybko ustępują i nie powracają przez długi czas. Za sprawą kremu Atoderm Préventive skóra staje się miękka i delikatna. Jest  również bardziej odżywiona i nawilżona, a różnicę można poczuć już od pierwszego zastosowania.

Bioderma Atoderm Préventive Informacje dodatkowe

  • Kategoria Balsamy dla dzieci
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać krem
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi