Bioderma Cicabio Creme

62.99 62,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1384
Opis produktu

Bioderma Cicabio Crème - krem łagodząco - odbudowujący

Krem regenerująco - łagodzący Cicabio polecany jest do miejscowej odnowy naskórka po zabiegach dermatologicznych, takich jak nieinwazyjne zabiegi laserowe czy peelingi kosmetologiczne. Polecany do rozwiązania takich problemów, jak skóra silnie podrażniona, łuszcząca się lub rozpalona.
Jego działanie polega na wspomaganiu naturalnych procesów odbudowy komórek naskórka oraz stymulowanie ich do szybszej regeneracji. Dzieje się to za sprawą unikalnego połączenia Resveratrolu, Centrella Asiatica oraz miedzi. Dzięki dodatkowi, jaki stanowi cynk, ograniczony jest rozrost bakterii mogących powodować zaognianie się zmian. Opatentowana w laboratoriach Bioderma substancja Antalgicine™ niweluje chęć drapania i zmniejsza uczucie swędzenia. Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża wysuszony naskórek i pomaga w transporcie wody.
W efekcie stosowania kremu skóra szybciej się regeneruje i wraca do naturalnej równowagi - staje się miękka, gładka, a po zabiegach dermatologicznych nie pozostają ślady.

Bioderma Cicabio Creme Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry podrażnionej, do skóry suchej
  • Postać krem
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.