Bioderma Hydrabio Légere

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
p_1369
Opis produktu

Bioderma Hydrabio Légère - nawilżający krem o lekkiej konsystencji

Lekki krem dla skóry zmęczonej, poszarzałej i odwodnionej. Przeznaczony dla osób, które każdego dnia narażone są na czynniki wysuszające cerę, stres i zmęczenie.
Hydrabio Légère pomaga przywrócić naturalne funkcjonowanie skóry w zakresie jej nawilżania, a to za sprawą opatentowanego przez Bioderma kompleksu Aquagenium™. Pod jego wpływem skóra ponownie zaczyna produkować akwaporyny, czyli białka służące do międzykomórkowego transportu wody.
Ze względu na lekką konsystencję, krem z powodzeniem może być stosowany pod makijaż, nie obciąża skóry i nie zatyka porów. Dodatkowo, ponieważ jest to krem przeznaczony dla skóry wrażliwej, substancje zapachowe użyte do produkcji Hydrabio Légère są hipoalergiczne. Krem może być stosowany na dzień i na noc.
Efektem stosowania Hydrabio Légère jest nawilżona od wewnątrz skóra. Odzyskuje ona naturalną równowagę hydrolipidową, jest wyraźnie wypoczęta i gładka. Zanika uczucie dyskomfortu i ściągnięcia, a regularne stosowanie kremu znacznie poprawia także jej elastyczność.

Bioderma Hydrabio Légere Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry mieszanej, do skóry normalnej, do skóry odwodnionej
  • Postać krem o lekkiej konsystencji
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.