Bioderma Photoderm Bronz Huile Seche SPF30

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1415
Opis produktu

Bioderma Photoderm Bronz Huile Sèche SPF30 - ochronny olejek przyspieszający opalanie

Olejek ochronny do stosowania na skórę przed i w trakcie ekspozycji na promienie słoneczne opracowany został z myślą o skórze wrażliwej i osobach pragnących otrzymać efekt zdrowej i estetycznej opalenizny.
Unikalna receptura olejku pozwala na aktywowanie naturalnych mechanizmów obronnych skóry, dzięki czemu nie ulega ona poparzeniom słonecznym. Wysoki filtr o sprawdzonej skuteczności SPF 30 zapobiega negatywnemu wpływowi promieni UV na komórki skóry. Ciągłość tkanek pozostaje zachowana. Kosmetyk nie zawiera alkoholu, dlatego nie powoduje powstawania podrażnień. Oleista konsystencja pozwala na dotarcie do najgłębszych warstw skóry i jej dogłębne nawilżenie w optymalny sposób. Olejek jest wodoodporny, zatem sprawdzi się na plaży i na basenie. Subtelnie perfumowana formuła zwiększa komfort użytkowania i pozostawia na skórze delikatny zapach.
Stosowanie olejku pozwala na uzyskanie jednolitej, pięknej opalenizny przy jednoczesnym zachowaniu maksimum ochrony przed promieniami UV.

Bioderma Photoderm Bronz Huile Seche SPF30 Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie