Bioderma Sébium H2O

36.04 36,04 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1394
Opis produktu

Bioderma Sébium H2O - płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu

DATA WAŻNOŚCI: POJEMNOŚĆ 500ML - 03.2020

Płyn micelarny przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Może być stosowany także przez osoby posiadające skłonność do trądziku i w trakcie leczenia dermatologicznego.
Produkt Biodermy jest pierwszym w pełni kompatybilnym ze skórą, czyli doskonale przez nią tolerowanym, płynem micelarnym. Jest równie neutralny, jak woda - stąd jego nazwa. W odróżnieniu jednak od czystej wody, dzięki zawartości substancji aktywnych, usuwa pozostałości makijażu. Dodatkowo wpływa na produkcję i jakość sebum, a to za sprawą zastosowania dwóch związków: glukonianu cynku i siarczanu miedzi. Oczyszczanie jednak odbywa się bardzo delikatnie i nie przesusza nawet bardzo wrażliwej skóry. Uczucie świeżości jest uzyskiwane natychmiastowo od aplikacji. Dermokosmetyk nie zawiera parabenów i substancji uczulających.
Efektem stosowania płynu micelarnego Sébium H2O jest idealnie oczyszczona cera, pozbawiona śladów makijażu, przygotowana na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Dodatkowo naturalny i promienny wygląd.Bioderma Sébium H2O Informacje dodatkowe

  • Kategoria Oczyszczanie twarzy
  • Przeznaczenie do skóry mieszanej, do skóry tłustej, do skóry trądzikowej, do skóry wrażliwej
  • Postać płyn
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.