Bioderma Sensibio Eye

43.49 43,49 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1406
Opis produktu

Bioderma Sensibio Eye - kremowy żel pod oczy

Kremowy żel przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej i nadwrażliwej skóry pod oczami. Polecany do stosowania przez osoby, które doświadczają dyskomfortu spowodowanego odwodnioną skórą i pozbawioną tolerancji na działanie czynników zewnętrznych.
Żel - krem wzmacnia naturalne bariery obronne skóry, polepszając jej tolerancję w konfrontacji z negatywnym wpływem środowiska. Wyjątkowym składnikiem tego kremu jest kofeina, która stymuluje przepływ limfy. Dzięki temu widocznie zmniejsza się opuchlizna w okolicy oczu. Z kolei dodatek kwasu hialuronowego zapewnia dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry. Cząsteczki odbijające światło wizualnie zmniejszają widoczność tzw. kurzych łapek, czyli drobnych zmarszczek umiejscowionych w zewnętrznych kącikach oczu. Lekka konsystencja umożliwia stosowanie żelu pod makijaż, a hipoalergiczna formuła jest doskonała dla osób noszących szkła kontaktowe.
W efekcie regularnego stosowania kremowego żelu Sensibio, skóra wokół oczu odzyskuje elastyczność. Spojrzenie staje się promienniejsze, a skóra jest wyraźnie wypoczęta, pozbawiona opuchlizny i doskonale nawilżona.
 

Bioderma Sensibio Eye Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy pod oczy
  • Przeznaczenie do skóry dojrzałej, do skóry normalnej, do skóry odwodnionej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, do skóry z oznakami starzenia
  • Postać krem o żelowej konsystencji
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie