Bioderma Sensibio Tolerance+

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1411
Opis produktu

Bioderma Sensibio Tolerance+ - krem łagodząco - kojący do skóry nadwrażliwej i alergicznej

Podrażnienia na skórze pojawiają się, gdy zachwiana zostaje jej naturalna równowaga biologiczna lub jesteśmy narażeni na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. To właśnie z tego powodu na twarzy zaczynają pojawiać się niedoskonałości oraz przesuszony naskórek. Odpowiedzią na te dolegliwości jest Sensibio Tolerance+ marki Bioderma – rewolucyjny krem łagodząco - kojący stworzony z myślą o skórze nadwrażliwej i alergicznej.
Substancje odżywcze zawarte w kremie doskonale odżywiają cerę, przywracając jej równowagę fizjologiczną oraz podnosząc jej poziom tolerancji, dzięki czemu skóra staje się mniej podatna na podrażnienia. Szczególnie interesującym składnikiem Sensibio Tolerance+ jest opatentowany kompleks Neurocontrol™, który pozwala ograniczyć mechanizmy biologiczne odpowiedzialne za nadwrażliwość. Dodatkowe nawilżenie zagwarantuje kompleks Sodium PCA, dzięki któremu skóra odzyskuje sprężystość i świeży wygląd.
Stosując krem Sensibio Tolerance+, przywrócisz skórze równowagę biologiczną. Skutecznie pozbędziesz się zaczerwienień, uczucia ściągnięcia i różnego rodzaju podrażnień.

Bioderma Sensibio Tolerance+ Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry alergicznej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej
  • Postać krem o lekkiej konsystencji
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2010 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego