Biotebal Men Serum Przeciw Wypadaniu Włosów 100 ml

28.83 28,83 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
133579
Opis produktu

Biotebal Men Serum Przeciw Wypadaniu Włosów 100 ml

Hipoalergiczne, wzmacniające serum do stosowania przez mężczyzn w przypadku: nadmiernie wypadających włosów, pierwszych objawów łysienia typu męskiego. Serum powstało przy współpracy lekarzy dermatologów oraz trychologów z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem wypadania włosów, również o podłożu androgenowym.

Dzięki formule Inno-Bimexinum™, specjalistycznie dobranej do męskich potrzeb i problemów, zapewnia potrójne działanie: powstrzymuje wypadanie włosów, zagęszcza włosy, wzmacnia włosy. W skład formuły Inno-Bimexinum™ wchodzi Kopexil, który zmniejsza ilość pustych mieszków włosowych oraz wydłuża fazę anagenową cyklu życia włosa (zwiększa ich żywotność). Dzięki dodatkowi biotyny serum wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy. Palma sabałowa to roślina, której właściwości powinni docenić przede wszystkim mężczyźni. Wykazuje ona działanie antyandrogenne. Ogranicza wypadanie włosów. Serum wykazuje korzystne działanie poprawiające wygląd i kondycję skóry głowy i włosów. Wpływa korzystnie na żywotność włosów. Ogranicza ich wypadanie już po 3 miesiącach stosowania. Włosy stają się mocne, gęste, błyszczące i dobrze się układają.

Sposób użycia:
Stosować na umyte, wilgotne włosy. Równomiernie spryskać skórę głowy szczególnie w miejscach zakoli i przerzedzania się włosów. Wmasować preparat w skórę głowy przez ok 2-3 minuty. Nie spłukiwać. Produkt przeznaczony do codziennego stosowania. Dla uzyskania optymalnych rezultatów stosować codziennie przez okres 3-6 miesięcy.

Skuteczność serum została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i aparaturowych: powstrzymuje wypadanie włosów wg 72% badanych; włosy nabierają objętości wg 92% badanych; wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy wg 96% badanych. Podczas badań zaobserwowano wyhamowanie wypadania włosów poprzez wydłużenie fazy anagenowej nawet o 53%: serum przywraca zdrowy wygląd włosów, poprawia ich kondycję wg 96% testujących; przywraca sprężystość włosów wg 92% testujących; nie obciąża włosów - potwierdzone przez 96% testujących; ułatwia rozczesywanie i układnie włosów wg 88% testujących; daje uczucie chłodu i orzeźwienia na skórze głowy wg 100% testujących. Badania potwierdzają, że serum wykazuje korzystne działanie zagęszczające włosy oraz poprawiające wygląd i kondycję skóry głowy oraz włosów.


Biotebal Men Serum Przeciw Wypadaniu Włosów 100 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.