Biovax Botanic

20.99 20,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_12241
Opis produktu

Biovax Botanic - regenerująca maska do włosów osłabionych i wypadających

Biovax Botanic to maska posiadająca 98% składników pochodzenia naturalnego. Zapewnia regenerującą kurację włosom osłabionym, nadmiernie wypadającym oraz potrzebujących pobudzenia fazy wzrostu.
Formuła maski zawiera Baicapil TM - naturalny składnik, będący połączeniem trzech roślin: tarczycy bajkalskiej, kiełków soi i pszenicy, które redukują utratę włosów, stymulują wzrost i zwiększają ich gęstość. Dodatkowo poprawiają kondycję komórek mieszków włosowych, a składniki odżywcze powodują, że mieszki włosów są bardziej aktywne. Faza wzrostu włosa ulega znacznemu wydłużeniu. Ekstrakt z maliny moroszki intensywnie nawilża włosy wymagające regeneracji. Wnika głęboko w strukturę włosów, odżywiając je na całej długości. Ekstrakt zawiera witaminy A, E i C, dzięki którym stymuluje odnowę komórkową skóry głowy i przyspiesza wzrost silnych, mocnych i zdrowych włosów. Kompleks oleju i ekstraktu z róży poprawia krążenie krwi w skórze głowy, łagodzi podrażnienia oraz wzmacnia cebulki i przyspiesza wzrost włosów.
W efekcie włosy stają się gęste i mocne. Pobudzone do wzrostu z widocznie poprawioną kondycją. Gładkie, nawilżone i pełne blasku.
 

Biovax Botanic Informacje dodatkowe

  • Kategoria Maski i kuracje do włosów
  • Przeznaczenie do włosów cienkich, do włosów suchych, do włosów wypadających, do włosów zniszczonych
  • Postać maska
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20.10.2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi