Bobovita Banan i Jabłko z Napojem Migdałowym, 100 g

mus dla dzieci
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

3,99 zł / 100 g
Bobovita Banan i Jabłko z Napojem Migdałowym, 100 g Bobovita Banan i Jabłko z Napojem Migdałowym, 100 g
Cena od 3,99 zł
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

Opis produktu

Bobovita Banan i Jabłko z napojem migdałowym - mus dla dzieci

Mus banan i jabłko z napojem migdałowym. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, bez laktozy. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Bez dodatku cukru, zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry. Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.

Składniki: owoce 62% (banan 34%, jabłko 28%), napój migdałowy 36% (woda, migdały), mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy.

Produkt może zawierać orzechy laskowe, pistacje, orzechy makadamia, orzechy nerkowca i orzechy włoskie. Nie zawiera mleka. Nie zawiera glutenu.

Wartość odżywcza:

Przechowywanie i przygotowanie:

Przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu tubka może być zamknięta i przechowywana w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki. Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Nigdy nie podgrzewaj tubki z produktem w kuchence mikrofalowej. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę. Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Wiek dziecka
Wiek dziecka od 7 miesiąca życia

Dostępność w Aptekach

Bobovita Banan i Jabłko z Napojem Migdałowym

Bobovita Banan i Jabłko z Napojem Migdałowym, 100 g

mus dla dzieci

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.