*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Bra Tape, Cielisty, Czarny

taśma modelująca do biustu

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Bra Tape, Cielisty, Czarny Bra Tape, Cielisty, Czarny
Cena od 63,99 zł Cena regularna 69,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Innowacyjna i niezawodna – taśma do modelowania biustu od Bra Tape!

Niezależnie od rozmiaru Twojego biustu, taśma Bra Tape jest odpowiednia dla Ciebie! Jest to produkt, który zapewnia doskonałe podtrzymanie biustu, bez względu na jego wielkość lub jędrność. Dzięki Bra Tape Twój biust będzie wyglądał na pełniejszy, bardziej uniesiony i jędrniejszy – to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która pragnie czuć się pewnie i pięknie w każdej sytuacji.

Co sprawia, że taśma Bra Tape jest wyjątkowa?

  • Niezawodna i uniwersalna – taśma jest uniwersalna i sprawdzi się na każdym rozmiarze biustu. To rozwiązanie dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy typu figury.
  • Elastyczność, która dostosowuje się do Ciebie – taśma jest wystarczająco mocna, aby podtrzymać nawet największe piersi, jednocześnie pozwalając Ci na pełną swobodę ruchów. Rozciąga się, działając harmonijnie z Twoją skórą.
  • Mocna powłoka klejąca, która trzyma się na miejscu – stabilnie utrzymuje biust każdej wielkości, niezależnie od aktywności lub pogody. Taśma modelująca biustu jest także odporna na wilgoć, dlatego możesz cieszyć się jej korzyściami w każdych warunkach.
  • Oddychająca, jak druga skóra – stworzona z 95% delikatnej bawełny,  taśma jest cieńsza i bardziej delikatna od tradycyjnych taśm.
  • Długość, która starczy na wiele zastosowań – jedna rolka o długości 5 metrów to gwarancja, że będziesz miała ją pod ręką, kiedy jej potrzebujesz.
  • Hipoalergiczna i bezpieczna – taśma jest delikatna dla skóry, nie zawiera lateksu i posiada status wyrobu medycznego, potwierdzony znakiem CE, TUV Rheinland. Możesz mieć pewność, że jest bezpieczna dla Twojej skóry.

Dodatkowe informacje