*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Brassi Pharma Mama, 1 szt.

żelowy okład na piersi

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Brassi Pharma Mama, 1 szt. Brassi Pharma Mama, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Brassipharma na bóle piersi - Ciąża i karmienie

Preparat BrassiPharmaTM jest łatwym w aplikacji, przyjaznym oraz skutecznym produktem, który odwołuje się do najczęściej kojarzonego wykorzystania okładów z liści kapusty w przypadku nadwrażliwości piersi.

Najważniejsze cechy:

Jest skutecznym i łatwym w aplikacji, produktem kosmetycznym wykorzystywanym w pielęgnacji, przywracaniu elastyczności i łagodzeniu podrażnień skóry piersi. Preparat jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących.

  • łagodzi podrażnienia,
  • zmniejsza przesuszenie,
  • nawilża,
  • wygładza,
  • koi, bolesne piersi
  • zmniejsza tkliwość piersi
  • działa wspomagająco w zwalczaniu przyczyny bólu piersi

Produkt przebadany dermatologiczne:

Zawiera 97,67% składników pochodzenia naturalnego

Żelowy okład z kapusty - remedium na stany bólowe piersi  :

Żel z kapusty natłuszcza podrażnione miejsca, dając uczucie ulgi i delikatnego chłodu. Dodatkowo potwierdzono zdecydowaną poprawę uelastycznienia, nawilżenia i wygładzenia naskórka po użyciu produktu. Preparat jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

Naturalna siła drzemiąca w kapuście, w walce ze stanami zapalnymi piersi

Skuteczność swojego działania produkt zawdzięcza zawartemu w nim naturalnemu ekstraktowi z kapusty BrassitechTM, który jest unikatowym koncentratem występującej w kapuście bogatej i zróżnicowanej frakcji związków biologicznie aktywnych odpowiedzialnych za jej właściwości pielęgnacyjne i ochronne. Dzięki temu, stosowanie preparatu jest skuteczną, przyjazną i dostępną przez cały rok alternatywą dla wykorzystywania równie skutecznych, ale w praktyce bardzo uciążliwych w przygotowaniu okładów z liści kapusty w przypadku pojawienia się podrażnień piersi.

Zalecenia producenta:

Pomimo iż wzmożona tkliwość piersi, lekki ból piersi nie jest niczym niezwykłym w pierwszych tygodniach ciąży , czy też pierwszych tygodniach po porodzie, to może stanowić sygnał o poważniejszych schorzeniach.

Dlatego bardzo ważne aby w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów we wczesnej fazie, takich jak bolesność piersi, tkliwość piersi skontaktować się z ginekologiem od razu wtedy gdy kobieta odczuwa ból lub dyskomfort. W tym przypadku należy wykonać usg piersi aby zidentyfikować przyczyny bólu piersi aby wyeliminować ewentualność że ból piersi ma podłoże chorobowe.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka Brassi Pharma

Składniki

Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Brassica Oleracea Capitata Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Alcohol