Clearlab Clearcolor 1-day Soczewki Jednodniowe Blue 0.00

soczewki kontaktowe kolorowe
Produkt dostępny online
Clearlab Clearcolor 1-day Soczewki Jednodniowe Blue 0.00 Clearlab Clearcolor 1-day Soczewki Jednodniowe Blue 0.00
54,99 zł
Produkt dostępny online

Opis produktu

Clearcolor 1-day Soczewki Jednodniowe  Blue 0.00

Jeśli planowałaś zmianę w swoim wyglądzie, to może czas na nowy kolor… oczu? Tak, dobrze przeczytałaś — to prostsze niż myślisz! Wybierz miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe Clearcolor 55, dzięki którym Twoje spojrzenie nabierze nowego odcienia i blasku. Sprawdź, który kolor najlepiej odzwierciedla Twój charakter i ciesz się wyraźnym widzeniem przez cały dzień bez uczucia zmęczonych oczu.

Dlaczego warto wybrać szkła kontaktowe Clearcolor 55?   
Zapomnij o „piasku w oczach” — w soczewkach zastosowano zaawansowany materiał hydrożelowy, wysoką zawartość wody (aż 55%!) i odpowiedni kształt krawędzi. To wszystko sprawia, że kolorowe szkła kontaktowe Clearcolor 55 możesz nosić komfortowo przez cały dzień bez obawy o uczucie suchości oka.

Wygoda i ekologia — materiał użyty w soczewkach kontaktowych jest dużo bardziej elastyczny, dzięki czemu ich aplikacja jest prostsza i przyjemniejsza. Ponadto przy produkcji szkieł znacznie ograniczono zużycie tworzyw sztucznych i wody, a blistry w większości wykonane są z materiałów z recyklingu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim — gwarancję bezpieczeństwa soczewek Clearcolor 55 zapewniają najbardziej wymagające instytucje certyfikujące: europejski CE i amerykański FDA 510(k).


Naturalne odcienie tęczówki — poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii warstw pigment nie przylega bezpośrednio do powierzchni oka. Dzięki temu możesz nosić szkła kontaktowe cały dzień, a efekt kolorystyczny jest niemalże identyczny z naturalnym. Piękno i bezpieczeństwo w jednym!

6 niepowtarzalnych kolorów — od zawsze marzyłaś o zielonych/brązowych/niebieskich oczach? Teraz możesz sprawdzić, który odcień soczewki będzie pasował do Twojej urody i stylu. Wybierz spośród 6 dostępnych kolorów i zaskocz wszystkich nową jakością spojrzenia.

Dbałość o narząd wzroku — poza efektem wizualnym kolorowe soczewki kontaktowe Clearcolor 55 skutecznie korygują wady wzroku. Asferyczna budowa szkieł to dodatkowy atut produktu — nie tylko wspomaga działanie narządu wzroku (również przy słabym oświetleniu), ale także znacząco podnosi komfort noszenia.

Parametry :  
KATEGORIA dzienny
RODZAJ MATERIAŁU  
  methafilcon A
  silikonowo-hydrożelowe
PRODUCENT Clearlab
ZAKRES MOCY od -0,50 do -6,00 (co 0,25 )
KRZYWIZNA 8,6
ŚREDNICA 14,2
TRYB NOSZENIA  
  dzienny
   
ILOŚĆ W OKPAKOWANIU 2
INFORMACJE DODATKOWWE 45% methafilcon A, 55% water content

Informacje dodatkowe

Typ produktu
Typ produktu soczewki kontaktowe kolorowe
Substancja czynna: -

Dostępność w Aptekach

Clearlab Clearcolor 1-day Soczewki Jednodniowe Blue 0.00

Clearlab Clearcolor 1-day Soczewki Jednodniowe Blue 0.00

soczewki kontaktowe kolorowe

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.