Colliq Beauty Skinax2 14 Saszetek

79.99 79,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
134556
Opis produktu

Colliq Beauty Skinax2 14 Saszetek

Colliq Beauty Skinax2 to unikatowe połączenie naturalnego kolagenu z formułą Skinax2.

- Colliq to 100% czysty kolagen. Odpowiada on za sprężystość, jędrność, nawilżenie i właściwą barwę skóry. Wspomaga proces jej odnowy komórkowej oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek i cellulitu. Zawarte w nim aminokwasy pozytywnie wpływają na wygląd włosów i paznokci.
- Skinax2 to opatentowana formuła, która zawiera 4 bioaktywne składniki: ekstrakt z pestek francuskich winogron, ekstrakt z melona, cynk oraz naturalną witaminę C z aceroli i rokitnika. Formuła Skinax2 pozytywnie wpływa na redukcję przebarwień skóry, trądziku różowatego, cieni oraz plam starczych. To wysoce przyswajalny preparat, który łączy w sobie pierwotną i wtórną ochronę antyoksydacyjną, wpływającą na gładkość oraz elastyczność skóry.

Colliq Beauty Skinax2 zawiera zawiera 18 aminokwasów. W tym glicynę i prolinę, których stężenie jest do 20 razy większe niż w innych suplementach białkowych.Colliq Beauty Skinax2 14 Saszetek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Trądzik
  • Opakowanie14 sasz.
  • Typ Leku: Suplement diety
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.