Colliq Pure 14 Saszetek

49.99 49,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
134555
Opis produktu

Colliq Pure 14 Saszetek

Colliq zawiera w 100% czysty kolagen, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada on za sprężystość, jędrność, nawilżenie i właściwą barwę skóry. Wspomaga proces jej odnowy komórkowej oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek i cellulitu. Zawarte w nim aminokwasy pozytywnie wpływają na wygląd włosów i paznokci. Regularnie dostarczany, poprawia także wydolność fizyczną organizmu, podnosi wytrzymałość ścięgien, więzadeł i stawów oraz przyspiesza ich regenerację po urazach. Utrzymuje prawidłową florę bakteryjną układu pokarmowego poprawiając trawienie.

Colliq Pure to połączenie naturalnego kolagenu z witaminą C pozyskiwaną z ekologicznej aceroli zwiększając wchłanialność kolagenu przez organizm.

Colliq Pure zawiera 18 aminokwasów. W tym glicynę i prolinę, których stężenie jest do 20 razy większe niż w innych suplementach białkowych.Colliq Pure 14 Saszetek Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.