*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

CutisHelp Mimi Krem, 75 ml

krem konopny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

66,65 zł / 100 ml
CutisHelp Mimi Krem, 75 ml CutisHelp Mimi Krem, 75 ml
Cena od 49,99 zł Cena regularna 67,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

CutisHelp Mimi Egzema - krem do twarzy i ciała 75ml

Krem konopny do twarzy i ciała, od pierwszych dni życia z problemami alergii, atopowego zapalenia skóry (AZS), skóry suchej i podrażnionej (liszaje, potówki). Krem z zawartością bioaktywnych substancji ekstrahowanego oleju konopnego (w tym Omega 3-6-9), dostosowany do specjalnej, delikatnej pielęgnacji skóry noworodków i dzieci. Składniki zawarte w oleju konopnym dostarczają komórkom substancji odżywczych, wzmacniając naturalną barierę ochronną skóry. Działa kojąco, zmniejsza stany zapalne oraz niweluje świąd.  Odpowiedni jako krem ochronny na dzień, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Sposób użycia:
Nanosić zależnie od potrzeb na skórę ciała i twarzy. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych i zużyć najlepiej przed datą podaną na opakowaniu.

Preparatu nie powinno się stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się łączenia bezpośrednio z kortykosteroidami.

Preparaty nie zawierają żadnych substancji uzależniających ani halucynogennych.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Postać
Postać krem
Przeznaczenie
Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry alergicznej, do skóry atopowej, do skóry podrażnionej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
Podmiot odpowiedzialny: SIROWA Poland Sp. z o.o.