D-Vitum Witamina D 800 j.m. Twist-Off, 90 szt.

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

D-Vitum Witamina D 800 j.m. Twist-Off, 90 szt. D-Vitum Witamina D 800 j.m. Twist-Off, 90 szt.
Cena od 19,19 zł Normalna cena 34,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

D-Vitum Witamina D 800 j.m. Kapsułki twist-off - 90 kaps.

Witamina D jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D pomaga też w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Preparat polecany jest dla noworodków urodzonych przedwcześnie i dzieci od 1. roku życia w celu uzupełniania diety w witaminę D.

Składniki:

Olej słonecznikowy rafinowany, olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3). Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Zalecane spożycie:

Noworodki urodzone przedwcześnie – 1 kapsułka twist-off dziennie do momentu uzyskania wieku skorygowanego 40 tygodni. Dzieci od 1. roku życia – 1 kapsułka twist-off dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Sposób użycia:

Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka, na łyżeczkę lub do pokarmu. Zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło kapsułki.

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera: 20 µg (800 j.m., 400% referencyjnej wartości spożycia) witaminy D.

Przechowywanie:

przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodatkowe informacje

Marka
Marka D-VITUM