Dermaplast Hydro Plastry na opryszczkę 16 szt.

21.99 21,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
126911
Opis produktu

Dermaplast Hydro Plastry na opryszczkę 16 szt.

Samoprzylepne plastry hydrokoloidowe, zapewniające wilgotne środowisko rany.

Plastry hydrożelowe i hydrokoloidowe zapewniające wilgotne środowisko rany. Absorbują wysięk z rany i bakterie, są wodoodporne, oddychające i przyjazne dla skóry a ich usuwanie nie podrażnia rany.

Wskazania:
Leczenie ran w wilgotnym środowisku. Plastry hydrożelowe są szczególnie zalecane do leczenia małych powierzchownych poparzeń, podczas gdy plastry hydrokoloidowe mają zastosowanie do leczenia otarć, a także w celu zapobiegania i leczenia pęcherzy i odcisków. Leczenie jest bardziej skuteczne, gdy plastry hydrokoloidowe pozostają przyklejone na ranie, dopóki samoistnie się nie odkleją.

Plastry hydrokoloidowe do skutecznego leczenia opryszczki pojawiającej sie na wargach i/lub w okolicy nosa. Łagodzą pieczenie i swędzenie oraz zapobiegają powstawaniu strupków i blizn. Dyskretnie zakrywają zainfekowane miejsce, chroniąc je przed kurzem i brudem. Dzięki ergonomicznemu, owalnemu kształtowi plastra, idealnie dopasowują się do warg, tym samym zmniejszając ryzyko zarażenia i rozprzestrzeniania się wirusa opryszczki. Umieszczone w poręcznym plastikowym pudełku z lusterkiem i pęsetką.


Dermaplast Hydro Plastry na opryszczkę 16 szt. Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.