Ładuję...

Doppelherz aktiv Lecytyna Forte

preparat na pamięć
Produkt niedostępny
Doppelherz aktiv Lecytyna Forte Doppelherz aktiv Lecytyna Forte
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Doppelherz Aktiv Lecytyna 1200 Forte 30 Kapsułek

Stres, intensywna praca umysłowa i nauka stawiają zwiększone zadania przed układem nerwowym. Stwierdzono, że procesy uczenia są związane nie tyle ze wzrostem ilości komórek nerwowych, co z wytwarzaniem nowych połączeń nerwowych pomiędzy istniejącymi komórkami oraz usprawnianiem komunikacji między tymi komórkami. Oba te procesy wymagają dostarczania odpowiednich ilości substancji odżywiających mózg. Preparat jest standaryzowany na zawartość co najmniej 60% fosfolipidów (720 mg w 1 kapsułce).

Suplement diety zapewnia organizmowi wysoką dawkę lecytyny, która jest jednym z najważniejszych źródeł fosfolipidów wchodzących w skład błony komórek organizmu.

Preparat jest zalecany w okresie intensywnej pracy umysłowej lub nauki, w okresach stresu i przepracowania; może być stosowany przez młodzież i osoby dorosłe.

Dawkowanie:
Zażywać 1 kapsułkę dziennie podczas lub zaraz po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 2 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Składniki:

Składniki

Ilość (%RWS)

Lecytyna sojowa

2400 mg

- fosfolipidy sojowe

1440 mg

 

Dodatkowe informacje

Marka
Marka DOPPELHERZ

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online