Doppelherz aktiv Lecytyna+ Vit.B

16.79 16,79 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
38879
Opis produktu

Wskazania

Lecytyna jest zalecana:

- w stanach osłabionej koncentracji

- w okresach intensywnej pracy umysłowej i nauki

Dawkowanie

Zażywać 1 kapsułkę dziennie razem z posiłkiem, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie rozgryzać ani nie żuć. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Doppelherz aktiv Lecytyna+ Vit.B Informacje dodatkowe

  • Kategoria Pamięć, koncentracja, poprawa nastroju
  • Efekt Cholina – prekursor acetylocholiny, przekaźnika sygnałów nerwowych, które decydują o prawidłowym przebiegu procesów uczenia, koncentracji umysłowej oraz zdolności do regeneracji układu nerwowego. Cholina wspomaga procesy uczenia i umożliwia intensywną pracę umysłową. Jednocześnie przyspiesza regenerację po wysiłku oraz w stanach stresu i wyczerpania nerwowego. Nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) – biorą udział w regulacji poziomu trójglicerydów i cholesterolu w krwi. Dzięki temu wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych. Witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12, PP, kwas foliowy) – odgrywają istotną rolę w pracy układu nerwowego i krwionośnego. Wpływają obniżająco na stężenie homocysteiny we krwi, która jest jednym z czynników niekorzystnych dla serca. Zapotrzebowanie na te witaminy zwiększa się szczególnie w okresach intensywnej pracy układu nerwowego. Uzupełnienie diety o zestaw witamin grupy B wzmacnia pozytywne działanie lecytyny na układ nerwowy oraz układ krążenia.
  • Opakowanie30 kaps.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.