Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte

15.99 15,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
38880
Opis produktu

Wskazania

Zalecany w stanach stresu, w okresach intensywnej nauki lub osłabienia organizmu. Również w celu wspomagania pracy serca i dla wzmocnienia kości.

Dawkowanie

Zażywać 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie stosować na czczo. Nie rozgryzać, nie ssać. Tabletkę można dzielić.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Zaleca się stosowanie zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie zróżnicowanej diety.

Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte Informacje dodatkowe

  • Kategoria Magnez
  • Efekt Magnez i wapń: zwalczają skutki stresu usprawniają procesy koncentracji, wspomagają pracę serca Magnez odgrywa ważną rolę w przenoszeniu bodźców nerwowych i w procesie skurczu mięśnia sercowego. Działa przeciwstresowo oraz wpływa regulująco na rytm serca. Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje w warunkach stresu, w okresie intensywnej pracy umysłowej i osłabienia organizmu, a także w przypadku używania alkoholu, kawy lub środków przeczyszczających.  Jednocześnie dostarczanie odpowiednich ilości magnezu z pokarmem jest utrudnione, ponieważ podczas przygotowywania potraw i żywności następują istotne jego straty. U około 60% Polaków stwierdza się niedobory magnezu.   Wapń korzystnie wpływa na procesy związane z  prawidłową budową układu kostnego oraz funkcjonowaniem mięśni. Działa obniżająco na ciśnienie krwi i jest niezbędny dla prawidłowej pracy mięśnia sercowego. Zwiększone zapotrzebowanie na wapń wstępuje m.in. w okresie menopauzy oraz u osób starszych. Preparat zalecany jako suplement diety dla młodzieży i osób dorosłych.
  • Opakowanie30 tabl.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 2 Listopada 2012 r., przez Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku