*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

EasySept , 360 ml

płyn do soczewek

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

12,22 zł / 100 ml
EasySept , 360 ml EasySept , 360 ml
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Easy Sept® 360 ml

Easy Sept® to płyn do pielęgnacji soczewek. Za sprawą oksydacji spotęgowano skuteczność dezynfekcji, dzięki czemu soczewki oczyszczane z jego pomocą są jeszcze czystsze i bezpieczniejsze w stosowaniu. W opakowaniu z płynem pielęgnacyjnym Easy Sept® znajdziesz dedykowany pojemnik do neutralizacji soczewek. Skład bez konserwantów - Easy Sept

-Skład bez konserwantów - z płynu pielęgnacyjnego mogą bezpiecznie korzystać alergicy oraz osoby o wrażliwych oczach, bo w jego składzie nie ma żadnych konserwantów.
-Do wszystkich miękkich soczewek 
-Kompleksowe oczyszczanie - Easy Sept
-Kompleksowe oczyszczanie - preparat usuwa z powierzchni soczewek wszystkie zabrudzenia: kurz, osady białkowe i tłuszczowe, bakterie, grzyby.
-Funkcja oksydacji - Easy Sept
-Funkcja oksydacji - dzięki dodatkowemu pojemnikowi z krążkiem katalitycznym i opcji musowania soczewki są jeszcze szybciej i dokładniej oczyszczane i dezynfekowane.
-Nieprzerwana wygoda stosowania - Easy Sept

W opakowaniu z płynem Easy Sept® znajdziesz pojemnik z platynowym dyskiem katalitycznym. Po wlaniu do niego płynu, dysk, inaczej nazywany także krążkiem, przyczynia się do musowania preparatu, co potęguje skuteczność dezynfekcji. Po 6 godzinach płyn jest w pełni zneutralizowany do bezpiecznego dla oczu roztworu soli fizjologicznej. Po upływie tego czasu możesz bezpiecznie założyć soczewki. Pamiętaj tylko, by nie przepłukiwać ich płynem oksydacyjnym chwilę przed założeniem.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Typ produktu
Typ produktu płyn do soczewek
Podmiot odpowiedzialny: BAUSCH & LOMB POLSKA SP. Z O.O.