ENTitis Smak Truskawkowy 14 Pastylek

50.99 50,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
124839
Opis produktu

Entitis 14 pastylek do ssania o smaku truskawkowym

ENTitis jest przeznaczony do stosowania w nawracających problemach z uchem, nosem, gardłem. Został opracowany z myślą o dzieciach i dorosłych narażonych na zaburzenia równowagi fizjologicznej mikroflory jamy ustnej i nosogardzieli. ENTitis zawiera w swoim składzie probiotyczny szczep Streptococcus salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa i gardła.

To pierwszy na świecie doustny preparat zawierający S. salivarius K12, który wspiera produkcję korzystnych dla organizmu lantybiotyków działających antagonistycznie na drobnoustroje patogenne.

ENTitis jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, a w szczególności:
- Dla osób przebywających w dużych skupiskach (np. przedszkole, szkoła, praca)
- Dla osób mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła, w celu odbudowania korzystnej mikroflory
- Dla osób po zakończonej kuracji antybiotykowej
- W celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym.

Dawkowanie:
1 pastylka dziennie przez minimum 3 miesiące.
Pastylkę należy przyjmować przed snem, po umyciu zębów tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 minut aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.Nie stosować razem z antybiotykiem i preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

Preparat rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Otolaryngologów Dziecięcych.

ENTitis Smak Truskawkowy 14 Pastylek Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.