Equazen Kapsułki, 60 szt., 240 szt., 400 szt.

preparat zawierający olej z ryb i olej z wiesiołka

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Equazen Kapsułki, 60 szt., 240 szt., 400 szt. Equazen Kapsułki, 60 szt., 240 szt., 400 szt.
Cena od 57,99 zł Normalna cena 64,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Suplement diety EQUAZEN Kapsułki to wyjątkowe połączenie niezbędnych, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA, DHA) i omega-6 (GLA). Specyficzne proporcje składników i specjalna technologia produkcji sprawiła, że EQUAZEN został wybrany do wypróbowania w szeregu prób klinicznych, przeprowadzonych na dużych grupach dzieci.
Były one prowadzone m.in. w Australii, Wielkiej Brytanii i Szwecji u dzieci i młodzieży przy problemach z koncentracją uwagi, nadpobudliwością, opóźnionym rozwojem czytania, pisania i innych umiejętności szkolnych, przy niewłaściwym zachowaniu (w tym agresji), a u najmłodszych przy opóźnionym rozwoju mowy.
W Polsce EQUAZEN jest dostępny już od 2006 roku, ciesząc się bardzo dobrą opinią nie tylko wśród rodziców, ale także specjalistów, którzy rekomendują jego stosowanie u dzieci ze względu na wyniki badań opublikowanych w literaturze naukowej oraz na pozytywne doświadczenia z własnej praktyki.

Działanie:

Uzupełnianie diety dzieci od 3 r.ż., młodzieży i dorosłych w kwasy omega-3 i omega-6.

Sposób użycia:

Przez pierwsze 3 miesiące w celu nasycenia organizmu zaleca się 6 kapsułek dziennie (np. 2 x 3 kapsułki), w czasie posiłku. Po 3 miesiącach dla podtrzymania działania można zmniejszyć podawane ilości do 2 kapsułek. Zawartość kapsułek można podawać po zmieszaniu np. z posiłkami mlecznymi, np. serkiem lub jogurtem.

Warunki przechowywania:

- Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.
- Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
- Termin ważności: kapsułki – 3 lata.
- Przechowywanie: należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Dystrybutor:

Qpharma Sp. z o.o.,
ul. Wichrowa 7F/10
04-682 Warszawa

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka EQUAZEN

Skład

Porcja dzienna podtrzymująca (2 kapsułki) zawiera: olej z ryb (omega-3) 800 mg, EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg, DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg, olej z wiesiołka (omega-6), GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg, przeciwutleniacz: D-alfa tokoferol 3, 6 mg. Źródłem kwasów omega-3 i omega-6 są naturalne oleje z małych ryb oceanicznych i z wiesiołka. W odróżnieniu od wielu innych produktów EQUAZEN nie zawiera dodatków witaminowych (np. A, D), dlatego można go podawać długotrwale. Jest też wolny od cukru, sztucznych barwników, glutenu, konserwantów.