Fixsin Zestaw do Płukania Nosa i Zatok Podstawowy

30.39 30,39 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
102748
Opis produktu

Fixsin Zestaw do Płukania Nosa i Zatok Podstawowy

Wskazania:
Fixsin do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia hipertonicznego roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.
Zestaw uzupełniający Fixsin zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głownie w przypadku: zapalenia zatok przynosowych nieżytu nosa różnego pochodzenia przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok dla utrzymania higieny nosa i zatok.

Dawkowanie:
Dla przeprowadzenia płukania niezbędna jest butelka Fixsin. Płukanie przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Godzinę po płukaniu nie należy wychodzić na zewnątrz (przy temp.poniżej 19 st.C) Płukanie należy przeprowadzić najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania należy sprawdzić temperaturę wody. Zestaw jest bezpieczny i może być stosowany u dzieci powyżej 4 roku życia. Dzieci mogą stosować zestaw jedynie pod kontrolą osoby dorosłej. Zestaw jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Preparat nie wpływa negatywnie na prowadzenie i obsługę maszyn i urządzeń mechanicznych.
Jedna saszetka Fixsin w połączeniu z 240 ml wody tworzy gotowy roztwór do płukania nosa i zatok.

Składniki:
Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok złożony jest z 10 saszetek do sporządzenia hipertonicznego roztworu chlorku sodu (2% NaCl) i butelki o pojemności 240 ml

Przeciwwskazania:
Zestawu nie powinny stosować osoby z całkowicie zablokowaną przegrodą nosową lub z infekcją ucha. Po odbytej operacji przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na chlorek sodu. Do płukania nie używać wrzątku ani gorącej wody. Nie używać nieprzegotowanej wody z kranu.

Fixsin Zestaw do Płukania Nosa i Zatok Podstawowy Informacje dodatkowe

  • Kategoria Ból zatok
  • Opakowanie1 zest.
  • Typ Leku: Wyrób medyczny leczniczy
  • Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP.Z O.O.,SP.KOM.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.