Hevipoint Sztyft Do Ust 5% 3 g

Produkt dostępny online
Hevipoint Sztyft Do Ust 5% 3 g Hevipoint Sztyft Do Ust 5% 3 g
17,39 zł
Produkt dostępny online

Opis produktu

Hevipoint Sztyft Do Ust 5% 3 g

Produkt leczniczy HeviPoint sztyft na skórę zawiera substancję czynną acyklowir, który wykazuje działanie przeciwwirusowe na wirus opryszczki zwykłej. Wskazany do stosowania w opryszczce wargowej. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia. Sztyft powinna używać wyłącznie jedna osoba.

Sposób użycia:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: lek należy stosować 5 razy na dobę w odstępach około czterogodzinnych z przerwą nocną. Nakładać małą ilość leku, bezpośrednio na zakażone miejsca. Nie należy stosować dawek większych niż zalecane.

Przeciwwskazania:
Nie stosować leku, jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną acyklowir lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; u osób z nadwrażliwością na walacyklowir, u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Przeciwwskazania:
Należy unikać kontaktu leku z oczami. W przypadku dostania się leku do oczu należy przemyć je dokładnie ciepłą wodą. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, lub przypuszcza, że może być w ciąży oraz gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Informacje dodatkowe

Opakowanie
Opakowanie 3 g
Substancja czynna: Aciclovirum
Typ produktu: Wyrób medyczny leczniczy
Podmiot odpowiedzialny: ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A.

Dostępność w Aptekach

Hevipoint Sztyft Do Ust 5% 3 g

Hevipoint Sztyft Do Ust 5% 3 g

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.