Hysan Care Aerozol 10 ml

28.99 28,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
135785
Opis produktu

Hysan Care aerozol do nosa 10 ml


Pielęgnujący aerozol do nosa Hysan Care służy do poprawy nawilżenia, odświeżania i pielęgnacji śluzówki nosa. Także zaleca się jako środek wspomagający w przypadku nieżytu nosa.

Kiedy należy stosować Hysan Care?

Po przebywaniu w suchym, klimatyzowanym pomieszczeniu lub ekspozycji na działanie wiatru i słońca może wystąpić uczucie suchości w obrębie śluzówki nosa.
Hysan Care zawiera sól sodową kwasu hialuronowego, która jest naturalną substancją występującą także w ciele ludzkim. Posiada ona szczególne właściwości fizyczne polegające na tworzeniu równomiernej, stabilnej warstwy nawilżającej, która utrzymuje się wyjątkowo długo. Dzięki temu efekt nawilżenia jest szczególnie wydłużony.
Poza tym Hysan Care zawiera dekspantenol, który należy do grupy witamin B. Dzięki temu składnikowi aerozol zapewnia intensywną regenerację śluzówki nosa i inteligentnie wspiera nawilżające właściwości hialuronianu sodu.
Dzięki swoim specjalnym właściwościom pielęgnujący aerozol do nosa Hysan Care nadaje się także wyjątkowo jako rozsądne uzupełnienie terapii za pomocą aerozoli (lub kropli) do nosa zmniejszających obrzęk w przypadku nieżytu nosa. W tym przypadku Hysan C należy stosować po zastosowaniu leków zmniejszających obrzęk w celu wsparcia procesu optymalnej regeneracji śluzówki nosa.

Stosowanie:
Otwór dozownika należy wprowadzić do otworu nosowego i przycisnąć jeden raz dozownik wykonując przy tym lekki wdech. W zależności od potrzeb rozpylać kilka razy dziennie 1-2 dawki aerozolu do każdego otworu nosowego. Ze względów higieny należy wytrzeć dozownik po każdym użyciu i nałożyć nasadkę.

  • nawilża

  • odświeża

  • pielęgnuje

Hysan Care Aerozol 10 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.