Klorane Piwonia

31.4 31,40 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_2550
Opis produktu

Klorane Piwonia - szampon na bazie wyciągu z piwonii

Łagodzący szampon przynoszący ukojenie podrażnionej i swędzącej skórze głowy. Szampon przeznaczony dla najbardziej wrażliwej skóry głowy cierpiącej na podrażnienia lub swędzenie, daje poczucie komfortu i ukojenia. Dzięki łagodnej bazie myjącej, natychmiast po zastosowaniu, skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę, a włosy są miękkie i miłe w dotyku. Bez parabenów.

Klorane Piwonia to szampon przeznaczony do wrażliwej skóry głowy. Wykorzystywany przez laboratorium Klorane gatunek Piwonii (Paeonia lactiflora Pall.) to bogate źródło Paeoniflorinu, który wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, przeciwświądowe oraz antyoksydacyjne. Piwonia uprawiana jest w Chinach, w prowincjach Shaanxi i Gansu, w poszanowaniu lokalnego ekosystemu. Kwiaty piwonii są ręcznie zbierane, a następnie suszone na słońcu. Dzięki specjalnie opracowanej formule produkt szybko i łatwo się rozprowadza, a włosy od razu po użyciu stają się odświeżone i lekkie. Swoją codzienną pielęgnację włosów i skóry głowy warto uzupełnić o inne produkty z serii – żel ułatwiający rozczesywanie włosów oraz serum SOS dające natychmiastowe uczucie ukojenia podrażnionej skóry.

Stosowanie produktu
Na zmoczone włosy nanieść i wmasować produkt, a następnie obficie spłukać wodą.

Najważniejsze cechy:

  • odpowiedni dla wrażliwej skóry skóry
  • działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo
  • sprawia, że włosy stają się odświeżone i lekkie

Klorane Piwonia Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.