*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

LabHome Evidence-10 Ultraczuły Test Ciążowy, 1 szt.

test ciążowy

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

LabHome Evidence-10 Ultraczuły Test Ciążowy, 1 szt. LabHome Evidence-10 Ultraczuły Test Ciążowy, 1 szt.
Cena od 15,59 zł Cena regularna 15,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

LabHome Evidence-10 Ultraczuły Test Ciążowy

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

Test ciążowy Evidence - 10 to swoisty, szybki test immunodiagnostyczny do oznaczania poziomu hCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) w moczu. Strumieniowy test ciążowy Evidence-10 można wykonać o dowolnej porze dnia. Jednak w przypadku bardzo wczesnej ciąży (8 do 10 dni po zapłodnieniu) – zaleca się wykonanie testu z pierwszego porannego moczu. Test LabHome Evidence -10 wykrywa ciążę już przy stężeniu hCG wynoszącym 10 IU/L.

Sposób użycia:
1. Wyciągnij z opakowania zamkniętą torebkę z testem Evidence-10. Wyjmij test z torebki poprzez rozerwanie jej wzdłuż krawędzi. Wyrzuć małą saszetkę z pochłaniaczem wilgoci.
2. Zdejmij nasadkę strumieniowego testu Evidence -10 ochraniającą pasek do absorpcji moczu. Obróć test w taki sposób, aby strona okna wyniku była skierowana na zewnątrz a końcówka chłonna w dół testu.
Metoda 1.: Zanurz końcówkę chłonną bezpośrednio w strumieniu moczu na 5-10 sekund. Upewnij się, że żadna kropla moczu nie wniknęła do okna obszaru testowego i kontrolnego.
Metoda 2.: Alternatywnie możesz również oddać mocz do czystego, suchego pojemnika (brak w zestawie) a następnie zanurzyć w nim pasek absorpcyjny na 10 sekund, aż do
całkowitego nasączenia.
UWAGA: W przypadku wczesnej ciąży, użyj pierwszego porannego moczu.
4. Nałóż nasadkę na końcówkę testu Evidence-10. Pobrana próbka moczu wchodzi w reakcję z określonymi odczynnikami, co powoduje rozpoczęcie testu. Od tego momentu zacznij mierzyć czas.
5. Umieść test Evidence®-10 na suchej, płaskiej powierzchni tak, aby okno wyniku było skierowane do góry.
6. Odczytaj wynik po upływie 5 minut. Nie należy interpretować wyniku po upływie 10 minut.

Podmiot odpowiedzialny:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Norwida 1/2, 48-300 Nysa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny