*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny, 5 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny, 5 szt. LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny, 5 szt.
Cena od 37,99 zł Cena regularna 39,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

LabHome L-Check -1-Midstream to swoisty, szybki test immunodiagnostyczny do jakościowego oznaczania hormonu LH (hormon luteinizujący, lutropina) w moczu. Wzrastające stężenie hormonu luteinizującego wywołuje owulację w ciągu 24 do 40 godzin. Okres ten jest uważany za najbardziej korzystny dla poczęcia dziecka. Dzięki użyciu testu w czasie krótszym niż 10 minut możliwe jest wykrycie wzrostu stężenia hormonu tzw. “piku LH” poprzedzającego owulacje, co pozwala na wyznaczenie dni optymalnej płodności.

Sposób użycia:
Metoda 1.
1. Wyciągnij z opakowania zamkniętą torebkę z testem L-Check-1 Midstream. Wyjmij test z torebki poprzez rozerwanie jej wzdłuż krawędzi. Wyrzuć małą saszetkę z pochłaniaczem wilgoci.
2. Zdejmij nasadkę strumieniowego testu L-Check-1 Midstream ochraniającą pasek do absorpcji moczu. Obróć test w taki sposób, aby strona okna wyniku była skierowana na zewnątrz a końcówka chłonna w dół testu.
3. Zanurz końcówkę chłonną bezpośrednio w strumieniu moczu na 5-10 sekund. Upewnij się, że żadna kropla moczu nie wniknęła do okna
obszaru testowego i kontrolnego.

Metoda 2.:Alternatywnie możesz również oddać mocz do czystego, suchego pojemnika (brak w zestawie) a następnie zanurzyć w nim pasek absorpcyjny na 10 sekund, aż do całkowitego nasączenia.
4. Nałóż nasadkę na końcówkę testu L-Check-1 Midstream. Pobrana próbka moczu wchodzi w reakcję z określonymi odczynnikami, co powoduje rozpoczęcie testu. Od tego momentu zacznij mierzyć czas.
5. Umieść test L-Check-1 Midstream na suchej, płaskiej powierzchni tak, aby okno wyniku było skierowane do góry.
6. Odczytaj wynik po upływie 5 minut. Nie należy interpretować wyniku po upływie 10 minut.

Podmiot odpowiedzialny:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Norwida 1/2
48-300 Nysa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny