*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

LabHome Swim Count Test Nasienia, 1 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

LabHome Swim Count Test Nasienia, 1 szt. LabHome Swim Count Test Nasienia, 1 szt.
Cena od 188,99 zł Cena regularna 199,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

LabHome Swim Count Test Nasienia

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

LabHome Swim Count Test Nasienia to test na płodność u mężczyzn, który bada jakość nasienia. Test Nasienia to test, który mierzy ilość plemników zdolnych do naturalnego zapłodnienia. Test SwimCount stosowany jest przez kliniki leczenia niepłodności - wiarygdoność wyniku SwimCount wynosi 100% względem najdokładniejszej metody laboratoryjnej CASA. Wynik testu SwimCount odnosi się do wartości rekomendowanych przez WHO. Skuteczność testu została potwierdzona przez największą grupę klinik leczenia niepłodności - IVIRMa Global. 

Sposób użycia:
1. Pobranie próbki.
- Pobierz nasienie do kubeczka zawartego w zestawie. Upewnij się, że została zebrana cała próbka. Nie używaj prezerwatyw ani żadnych lubrykantów, ponieważ mogą one zniszczyć plemniki, wyjątek stanowi specjalnie opracowana prezerwatywa SwimCount.
- Pozostaw próbkę na 30 minut. Ważne jest, aby odczekać 30 min po pobraniu próbki przed wykonaniem kolejnych kroków. Czas ten jest potrzebny, do upłynnienia próbki nasienia. Użyj strzykawki, aby wymieszać próbkę 10 razy.
- Pobierz dokładnie 0.5 mL próbki przy pomocy dołączonej strzykawki. Ważne jest, aby uniknąć pobrania bąbelków powietrza do strzykawki, ponieważ wpłynie to na objętość próbki.
2. Przeprowadzenie testu.
- Utrzymuj urządzenie testowe na poziomej powierzchni podczas całej procedury. Powoli dodaj próbkę ze strzykawki (0.5 mL) do dołka próbkowego.
- Przesuń powoli suwak na całej długości w celu aktywacji urządzenia. UWAGA: Powinieneś usłyszeć odgłos ”kliknięcia”.
- Odczekaj kolejne 30 minut nadal utrzymując urządzenie na poziomej powierzchni.
- Po upływie 30 min przesuń suwak z powrotem, zgodnie ze wskazaniem strzałki. UWAGA: Powinieneś usłyszeć odgłos „kliknięcia”. Okienko analizy zmieni się na lupkę.
- Wynik odczytasz w okienku oznaczonym symbolem lupy.
- Im ciemniejszy kolor, tym więcej Plemników o Ruchu Progresywnym/mL obecnych w próbce nasienia.Wynik testu powinien być odczytany w ciągu 5 min od momentu przesunięcia suwaka z powrotem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania pamiętaj, aby w ciągu 5 minut zrobić zdjęcie wyniku testu.

Interpretacja wyniku:

Intensywność koloru
Stan płodności mężczyzny
Stężenie plemników o ruchu progresywnym (milion/mL)

Co oznacza wynik?
Niski < 5 Twoje stężenie PMSCs/mL jest poniżej normalnego poziomu dla płodnych mężczyzn, zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia
(WHO). Wykazano, że mężczyźni z NISKIM stężeniem PMSCs/mL mają mniejsze szanse na naturalne zapłodnienie partnerki w porównaniu z mężczyznami z normalnym stężeniem PMSCs/mL.
Normalny
(Średni)
5 - 20 Twoje stężenie PMSCs/mL jest na NORMALNYM (Średnim) poziomie dla płodnych mężczyzn, zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji
Zdrowia (WHO). Wykazano, że mężczyźni z NORMALNYM (Średnim) stężeniem PMSCs/mL mają duże szanse na naturalne zapłodnienie partnerki w ciągu 12 miesięcy.

NORMALNY
(Wysoki)

> 20 Twoje stężenie PMSCs/mL jest na NORMALNYM (Wysokim) poziomie dla płodnych mężczyzn, zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wykazano, że mężczyźni z NORMALNYM (Wysokim) stężeniem PMSCs/mL mają bardzo duże szanse na naturalne zapłodnienie partnerki w ciągu 12 miesięcy.

 

Dystrybutor:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Norwida 1/2
48-300 Nysa
POLSKA

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny