*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Labhome Syph-Check Test Na Kiłę, 1 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Labhome Syph-Check Test Na Kiłę, 1 szt. Labhome Syph-Check Test Na Kiłę, 1 szt.
Cena od 37,99 zł Cena regularna 49,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

LabHome Syph-Check Test Na Kiłę

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

LabHome Test na kiłę SYPH-Check-1 jest szybkim, bardzo specyficznym immunologicznym testem do wykrywania obecności przeciwciał przeciwko Treponema pallidum w próbce krwi pobranej z palca. Test wykrywa zarówno świeżą infekcję, jak i zakażenie przetrwałe (po wielu latach). Test SYPH-Check-1 jest dokładny, co potwierdza fakt, że jest stosowany od ponad 15 lat przez specjalistów. Raporty oceny pokazują ogólną zgodność w wysokości 97% w odniesieniu do metody referencyjnej.

Wskazania:
Test SYPH-Check-1® powinien być wykonany w przypadku wystąpienia objawów klinicznych, z których głównymi są owrzodzenia i specyficzna wysypka. Test można wykonać w ramach profilaktyki u osób z grupy ryzyka, ponieważ zakażenie może przebiegać w sposób bezobjawowy. Nieleczona kiła może prowadzić do bardzo poważnych problemów sercowo-naczyniowych oraz rozwinąć się w kiłę układu nerwowego. Spowodowane przez krętki Treponema pallidum (TP) zakażenie jest zazwyczaj przenoszone drogą płciową przez kontakty seksualne oraz w nielicznych przypadkach przez transfuzję zakażonej krwi.
Badanie można wykonać w dowolnym momencie dnia.

Stosowanie:
Test wykonuje się z krwi. W tym celu pozyskaj kroplę krwi z palca (automatyczny nakłuwacz w zestawie), następnie nanieś krew z diluentem do okna próbkowego. Odczekaj 10 min i odczytaj wynik. Sprawdź czy potrzebna jest pilna konsultacja z lekarzem.

Uwagi:
Jeżeli wynik testu jest pozytywny oznacza to, że w krwi są obecne przeciwciała skierowane przeciwko Treponema pallidum. Stanowi to bezwzględne wskazanie do konsultacji z lekarzem. Pozwoli to na pogłębienie diagnostyki, podjęcie skutecznej terapii i zapobiegnie rozwojowi infekcji.

Producent:
Rue de l’Expansion – ZAT du Londeau –
Cerisé – B.P. 181 – 61006 ALENCON
Cedex, Francja

Dystrybutor:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2
48-300 Nysa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny