*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

LabHome Test Covid-19 Check 1 Antigen , 2 szt.

test diagnostyczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 48h

Sprawdź dostępność w aptekach

LabHome Test Covid-19 Check 1 Antigen , 2 szt. LabHome Test Covid-19 Check 1 Antigen , 2 szt.
Cena od 25,49 zł Cena regularna 89,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 48h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Co to jest LabHome Test Covid-19-Check-1-Antigen Wymaz z Nosa 2 Sztuki

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

Test na antygen COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN to szybki test immunodiagnostyczny do wykrywania białka nukleokapsydu SARS-CoV-2 w próbce z wymazu z nosa. Czułość testu 98%, swoistość testu 100% - w odniesieniu do metody referencyjnej PCR. Test można wykonywać u dzieci.

Wytwórca potwierdza, że test COVID-19-Check-1 Antigen wykrywa wszystkie obecnie istotne epidemiologiczne warianty wirusa, w tym typ Omikron (cechujący się taką samą ekspresją antygenów wykrywanych za pomocą testu COVID-19-Check-1 Antigen, jak wcześniejsze warianty wirusa).

Wskazania:

Test może wykonać osoba bez objawów lub osoba, u której objawy trwają krócej niż 7 dni.
W przypadku zakażenia SARS-CoV-2 może pojawić się wiele objawów, w tym gorączka, kaszel, ból gardła, utrata smaku, utrata węchu oraz wysypka. Zaleca się wykonanie testu w ciągu 5 dni od wystąpienia objaw w lub w ciągu 7 dni od kontaktu z osobami zakażonymi w przypadku braku widocznych objawów. Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Sposób użycia:

Włóż wymazówkę do wnętrza nozdrza na głębokość od 4-5 cm, a następnie obróć 5 razy wzdłuż błony śluzowej nosa. Po pobraniu próbki z nosa odkręć nakrętkę butelki z zakraplaczem zawierającej roztwór ekstrakcyjny i włóż wymaz z nosa bezpośrednio do roztworu. Energicznie obracaj wymazówkę zanurzoną w roztworze. Zakręć i złam końcówkę nakrętki butelki. Dodaj dokładnie 2 dobrze uformowane krople (bez pęcherzyków powietrza) do dołka próbkowego. Odczytaj wynik testu po 20 minutach. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku wykonywania testu u osób poniżej 15 roku życia (podczas pobierania wymazu z nosa wymazówkę należy włożyć do nozdrza na odpowiednio mniejszą głębokość).

Uwagi:

Wynik pozytywny oznacza, że test wykrył antygen wirusa, skontaktuj się z lekarzem, aby pokazać wynik badania. Następnie lekarz zadecyduje, czy należy wykonać dodatkową diagnostykę. Obecność wirusa niekoniecznie oznacza, że rozwinie się u ciebie ciężka postać choroby, ale należy podjąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć przeniesienia wirusa na inne osoby. Tylko lekarz może postawić diagnozę na podstawie badania lekarskiego i dodatkowych wyników badań.

Producent:
Rue de l’Expansion – ZAT du Londeau –
Cerisé – B.P. 181 – 61006 ALENCON
Cedex, Francja

Podmiot odpowiedzialny:

ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2
48-300 Nysa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny

Składniki

Opakowanie zawiera materiały niezbędne do wykonania badania: - 2 aluminiowe, szczelne torebki, z których każda zawiera: 1 urządzenie testowe oraz 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci Test powinien pozostać w szczelnie zamkniętym opakowaniu do momentu użycia. Nie używaj saszetki z pochłaniaczem wilgoci. - 2 sterylne wymazówki do pobierania próbek z nosa - 2 butelki z zakraplaczem, z których każda zawiera 0, 5 ml roztworu ekstrakcyjnego - 1 ulotka z instrukcją użytkowania