Lacalut Sensitive Płyn do płukania jamy ustnej 300 ml

13.79 13,79 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
73149
Opis produktu

Lacalut Sensitive Płyn do Płukania Jamy Ustnej 300 ml

Do codziennej higieny jamy ustnej i zębów. Idealne uzupełnienie mycia zębów pastą Lacalut sensitive i szczoteczką Lacalut sensitive.
Lacalut sensitive płyn do higieny jamy ustnej i zębów został opracowany specjalnie dla zębów wrażliwych na ból i umożliwia delikatne czyszczenie wrażliwych zębów. Można stosować przed lub po umyciu zębów lub w międzyczasie. Przed umyciem zębów zmniejsza ich nadwrażliwość i ułatwia bezbolesne szczotkowanie. Usuwa przy tym osad bakteryjny - jedną z głównych przyczyn próchnicy i paradontozy.

Po umyciu zębów lub niezależnie od ich mycia, Lacalut sensitive płyn do higieny jamy ustnej i zębów hamuje tworzenie się kamienia nazębnego i zapobiega tym samym zapaleniom dziąseł.

W przypadku bardzo wrażliwych zębów płyn można stosować kilka razy dziennie. Lacalut sensitive płyn do higieny jamy ustnej i zębów można także stosować w przypadku protez.

Sposób użycia:
Płukać jamę ustną ok. 10 ml nierozcieńczonego płynu przez 30-40 sekund, a następnie wypluć. Nie płukać wodą. Przypadkowe połknięcie nie szkodzi zdrowiu. W przypadku bardzo wrażliwych zębów można stosować kilka razy dziennie.

Trwałość po otwarciu: 12 miesięcy

Składniki: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Aroma, Potassium Chloride, Aluminum Lactate, Chlorhexidine Digluconate, Aspartame, Propylene Glycol, CI 42051, CI 18965, Zawiera Bis(hydroxyethyl)aminopropyl-N-hydroxyethyloctadecylamin-dihydrofluoride (aminofluorek).
Zawartość fluoru 250 ppm


Podmiot odpowiedzialny: Natur Produkt Zdrovit sp. z o.o.


Lacalut Sensitive Płyn do płukania jamy ustnej 300 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08.03.2005r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.