Life Revitanol Prolift Intense 50+

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1342
Opis produktu

Life Revitanol Prolift Intense 50+ - krem do twarzy na dzień po 50 - t ym roku życia - KRÓTKI TERMIN WAŻNOŚCI – CZERWIEC 2019

Krem rekomendowany do dziennej pielęgnacji skóry po 50 - tym roku życia. Przeznaczony dla osób, których skóra utraciła jędrność i zdrowy koloryt, a zmarszczki uległy pogłębieniu w wyniku spowolnionych procesów odnowy włókien strukturalnych skóry. Formuła kremu oparta jest na zaawansowanych kompleksach składników pobudzających komunikację międzykomórkową oraz intensywne procesy regeneracyjne. Peptydyl - synergiczny związek peptydowy, zapewnia poprawę sprężystości i elastyczności skóry. Krem przywraca właściwy poziom natłuszczenia skóry, dzięki obecności ceramidów, sprawiając, że jest ona optymalnie nawilżona i odżywiona. Mieszanina polisacharydów LiftXpress widocznie wygładza i spłyca zmarszczki. Charakteryzujący się wysoką zawartością aminokwasów i witamin z grupy B, kompleks Retinoix efektywnie ujędrnia skórę, pozostawiając ją wypoczętą i zregenerowaną.

Life Revitanol Prolift Intense 50+ Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry dojrzałej, do skóry suchej
  • Postać krem o bogatej konsystencji
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.