*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Loovara Lubrykant OleOleAloe, 250 ml

lubrykant intymny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

24,80 zł / 100 ml
Loovara Lubrykant OleOleAloe, 250 ml Loovara Lubrykant OleOleAloe, 250 ml
Cena od 61,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Loovara Ole Ole Aloe to żel intymny na bazie wody aloesowej

Loovara Ole Ole Aloe to lubrykant na bazie wody z wyciągiem z aloesu, który został stworzony z myślą o poprawie komfortu intymnego kobiet, poprzez delikatne, a jednocześnie skuteczne działanie. Jego formuła wzmacnia czułość i intensyfikuje doznania, oferując unikalne doświadczenia zarówno podczas intymnych chwil solo, jak i wspólnych zabaw z partnerem.

Witaj w świecie intensywnych doznań i ekscytującej przyjemności, gdzie Twoje ciało staje się źródłem niezwykłych uczuć! Nasz lubrykant dla kobiet to klucz do odkrycia nowego wymiaru intymności i spełnienia. Loovara Ole Ole Aloe to nie tylko żel do stymulacji, to przeżycie, które pozwala Ci czerpać radość z każdej chwili. 

Zastosowanie:

 • Poprawa komfortu i odczuwania przyjemności podczas aktywności intymnych, zwłaszcza w przypadku problemów z suchością pochwy.

Cechy produktu:

 • Na bazie wody z aloesem,
 • Bezzapachowy,
 • Idealny do skóry wrażliwej.

Jak stosować Loovara Ole Ole Aloe?

 • Przygotuj się: Przed użyciem upewnij się, że obszar intymny jest czysty i suchy. Jeśli używasz prezerwatywy, nałóż ją przed nałożeniem lubrykantu.
 • Otwórz opakowanie. Wyciśnij odpowiednią ilość produktu na dłonie lub bezpośrednio na obszar intymny, w zależności od Twoich preferencji. Pamiętaj, że zazwyczaj potrzebujesz tylko niewielkiej ilości.
 • Wmasuj lubrykant: Delikatnie rozprowadź produkt na obszarze intymnym za pomocą okrężnych ruchów lub palców. Upewnij się, że jest równomiernie rozprowadzony.
 • Korzystaj z efektów: Teraz możesz cieszyć się dodatkową wilgotnością i komfortem podczas intymnych chwil. Lubrykant może również zwiększyć przyjemność podczas stosunku seksualnego lub innych aktywności intymnych.
 • Dodaj więcej, jeśli to konieczne: Jeśli w trakcie stosunku seksualnego lub innych aktywności zauważysz, że lubrykant zaczyna schnąć lub potrzebujesz więcej nawilżenia, możesz dodać dodatkową ilość. 

Dodatkowe informacje:

 • Zwracaj uwagę na reakcje: Upewnij się, że żaden z partnerów nie ma reakcji alergicznej na używany lubrykant. Jeśli pojawią się podrażnienia lub alergie, przerwij używanie i skonsultuj się z lekarzem.
 • Bezpieczne przechowywanie: Po użyciu upewnij się, że opakowanie produktu jest dokładnie zamknięte i przechowywane w odpowiednich warunkach, z dala od zbyt wysokich lub niskich temperatur oraz światła słonecznego.
 • Pamiętaj, że używanie produktu może poprawić komfort i przyjemność podczas aktywności intymnych, zwłaszcza w przypadku problemów z suchością lub dyskomfortem. Wybierając odpowiedni rodzaj lubrykantu i przestrzegając powyższych instrukcji, możesz cieszyć się bezpiecznym i przyjemnym doświadczeniem.

Pojemność netto:

 • 250 ml

Dane podmiotu odpowiedzialnego:
Femi Trade Sp. Z o.o.
Ul. Vogla 2a
02-963 Warszawa

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka LOOVARA

Składniki

Aqua, glycerin, hydroxyethylcellulose, phenoxyethanol, aloe barbadensis leaf juice, allantoin, benzoic acid.