*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Maska Z Filtrem FFP2, 1 szt., 40 szt.

maska ochronna

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Maska Z Filtrem FFP2, 1 szt., 40 szt. Maska Z Filtrem FFP2, 1 szt., 40 szt.
Cena od 119,99 zł Cena regularna 138,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Maska Ochronna FFP2

Ochronna Maska FFP2 40 Sztuk - KRÓTKA DATA WAŻNOŚCI - 31.01.2024

Ten produkt jest wykonany z użyciem grafenu z biomasy SQ Healfiber®. Grafen z biomasy pochodzi z naturalnych surowców zielonych - słomy roślinnej. Ze względu na grafen z biomasy dodany do materiału Healfiber®, ma on wszechstronne właściwości w zakresie głębokiej podczerwieni,bakteriostatyczne, pochłaniające wilgoć, antystatyczne, anty-ultrafioletowe itp. Dzięki unikalnemu
materiałowi, ta seria masek z grafenem z biomasy może skutecznie odfiltrowywać kurz, bakterie iinne szkodliwe substancje, aby osiągnąć efekt zapobiegania pyleniu.
Ten produkt doskonale nadaje się do zastosowań, w których wymagany jest wyższy współczynnikochrony i zapewnia ochronę dróg oddechowych przed większością gazów, oparów i cząstek pylistych.

Struktura produktu:
Ten produkt składa się z 5 warstw podłoża filtrującego (4-warstwowe w kształcie liścia wierzby, bezwarstwy buforowej), od zewnątrz do wewnątrz są one następujące:

(1) warstwa formująca – z włókniny 60gPP

(2) warstwa filtracyjna - dmuchana z PP

(3) warstwa antybakteryjna - włókninagrafenowa PP

(4) warstwa buforowa - z tkaniny PET na gorące powietrze

(5) przyjazna dla skóry włóknina 30gPP.

Produkt ten może filtrować drobne cząstki stałe poprzez współdziałanie każdej warstwy podłoża, a działanie bakteriostatyczne włóknin grafenowych z biomasy powoduje, że
produkt ten charakteryzuje się niższym wzrostem bakterii podczas użytkowania i przechowywania.Dodatkowo jest zaprojektowany ergonomicznie, może zakryć prawie połowę twarzy i dopasować się do jej kształtu po rozłożeniu. Połączenie regulowanego zacisku na nos i paska z gąbki zapewnia lepszą ochronę.

Zalecana klasa ochrony masek/półmasek ochronnych w przypadku narażenia na kontakt z wirusami przenoszonymi drogą powietrzną, w tym koronawirusem SARS-CoV-2, to klasa FFP2 i FFP3 wg obowiązującego w Unii Europejskiej standardu PN-EN 149. Tego typu maski zatrzymują co najmniej 94% cząsteczek unoszących się w powietrzu, w tym duże i małe cząsteczki (o wymiarach do 0,3 μm).

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Maska