*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Altruist

ALTRUIST powstał z inicjatywy doktora Andrew Birnie, brytyjskiego dermatologa i chirurga, specjalizującego się w leczeniu raka skóry.

Naszą misją jest zmniejszenie zachorowalności na ten typ nowotworu poprzez zwiększanie dostępności do wysokiej jakości filtrów przeciwsłonecznych. Stawiamy na coraz szerzej zakrojone działania edukacyjne oraz pogłębianie świadomości dotyczącej istotności stosowania ochrony przeciwsłonecznej.

U kogo może rozwinąć się rak skóry? U każdego! Szczególnie narażone są jednak osoby, które przewlekle przyjmują duże dawki promieniowania UV, mają bardzo jasną skórę, czy odnotowane przypadki zachorowań w rodzinie. Ale także te, borykające się z osłabieniem układu odpornościowego, posiadające wiele znamion, bądź doświadczające poparzenia słonecznego w przeszłości (w szczególności w dzieciństwie).

ALTRUIST to wysoka, trwała i skuteczna ochrona przeciwsłoneczna (UVA oraz UVB) w możliwie najniższej cenie. Regularne stosowanie produktów promieniochronnych znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia oparzeń, przebarwień, czy raka skóry. Ograniczają one również degradację kolagenu i elastyny, spowalniają procesy starzenia. Tworząc nasze produkty, nie zapominamy o środowisku. W 2021 49% z wszystkich opakowań zostało wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wspieramy również organizacje charytatywne, które pomagają dzieciom z albinizmem w Tanzanii i innych rejonach Afryki. Wierzymy, że każdy powinien mieć równe szanse na ochronę przed słońcem.