Marka: Axe

Axe – zapach, który urzeka i robi wrażenie

Kto z nas nie słyszał o dezodorantach marki Axe? Dzięki rozpoznawalnym reklamom, które nierzadko wzbudzają kontrowersje oraz wysokiej jakości produktów, Axe jest obecnie jednym z liderów rynku artykułów pielęgnacyjnych dla mężczyzn.

Axe to marka należąca do holenderskiego koncernu Unilever, który głównie słynie z produkcji akcesoriów spożywczych, ale posiada w swoim portfolio także środki czystości i służące do higieny osobistej. Produkty Axe - dezodoranty, ale także perfumy Axe czy żele pod prysznic Axe - sprzedawane są na całym świecie. Jednak ze względu na zastrzeżony znak towarowy w Nowej Zelandii, Indiach, Australii, Irlandii i w Wielkiej Brytanii sygnowane są nazwą Lynx.

Axe - dezodoranty dla mężczyzn takich jak Ty

Bez wątpienia produkty Axe - dezodoranty i inne utensylia do higieny - wyróżniają się intensywnymi liniami zapachowymi, które na całym świecie zjednały sobie wiele milionów zadowolonych konsumentów. Jednak stało się tak nie tylko ze względu na kwestie zapachowe. Axe w formie antyperspirantu to sprawdzony sposób na nadmierne pocenie, który poradzi sobie nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, jakie generuje stres czy intensywny trening.

Axe antyperspirant i perfumy Axe - zwracaj uwagę płci przeciwnej

W kompozycjach zapachowych produktów Axe znajdują się najbardziej lubiane i kojarzone z męskimi zapachami gamy: orientalna, piżmowa, bursztynowa, morska i piżmowa. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, a jednocześnie cenisz sobie przystępną cenę perfum i antyperspirantów, Axe jest doskonałym wyborem.

W Internecie można znaleźć informacje na temat odbioru produktów marki przez kobiety. Większość testerek deklaruje, że perfumy Axe to ciekawe kompozycje, które na długo zostają w pamięci. Jednocześnie mężczyźni potwierdzają, że antyperspirant Axe spisuje się świetnie i jest niezawodny.

Żele pod prysznic Axe  - intensywna i przyjemna pielęgnacja

W asortymencie marki znajdują się także żele pod prysznic Axe. Podobnie jak perfumy, występują w kilku liniach zapachowych, które możesz dobierać do swoich potrzeb w zależności od nastroju. Zadaniem niektórych jest dodanie Ci pozytywnego zastrzyku energii przy porannym prysznicu, innych - przygotowanie do randki z ukochaną czy wspólnego męskiego wypadu na miasto.

 

Żele pod prysznic Axe mogą być stosowane jako płyn do mycia ciała, płyn do higieny intymnej, żel do twarzy i szampon w jednym. Sam przyznasz, że to bardzo praktyczne rozwiązanie. 

Po produkty Axe – antyperspiranty, perfumy czy żele pod prysznic – a także innych marek zajmujących się pielęgnacją męskiej skóry zapraszamy do drogerii internetowej Super-Pharm!

Pokaż więcej