*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Dr Irena Eris Clinic Way

Dr Irena Eris to słynący z wysokiej jakości składników producent dermokosmetyków aptecznych i kosmetyków drogeryjnych. W ofercie marki znajduje się kilkanaście linii produktowych dostosowanych do potrzeb młodej i dojrzałej skóry normalnej, z problemami i wrażliwej. Dr Irena Eris Clinic Way to najnowsza linia dermokosmetyków, umożliwiająca regenerację nawet najbardziej wrażliwej i zniszczonej skóry.

Dr Irena Eris - zdrowa skóra to priorytet

Dr Irena Eris to marka która została stworzona przez Irenę Eris, doktora farmacji. Wyróżnia ją holistyczne podejście do piękna i zdrowia. Kosmetyki i dermokosmetyki Dr Irena Eris służą do kompleksowej pielęgnacji skóry młodej i dojrzałej. Ta polska marka oferuje luksusowe produkty w atrakcyjnych cenach, które stanowią konkurencję dla światowej sławy marek.

Dr Irena Eris Clinic Way - światowa innowacja w kuracjach przeciwstarzeniowych

Dr Irena Eris Clinic Way swoją skuteczność opiera na innowacyjnym reaktywatorze odnowy skóry FGF1 LMS™, który został przez markę opatentowany. To rewolucyjne odkrycie jest wspólnym dziełem polskich i norweskich naukowców. Dzięki technologii Lipo-Sphere powstrzymuje proces starzenia się skóry i przywraca jej naturalną skłonność do regeneracji. W ramach linii odnajdziemy:

• Dermoserum przeciwzmarszczkowe, które stanowi 3 i 4 stopień ochrony przeciwzmarszczkowej dla kobiet po 50. roku życia. Kompleks MULTIPEPTYD ADVANCED wygładza zmarszczki grawitacyjne i atroficzne.

• Dermokremy przeciwzmarszczkowe na dzień dostosowane do cery kobiet po 30, 40, 50 i 60 roku życia, zawierające specjalnie opracowane formuły odwracające postępujący proces starzenia się skóry;

• Demokremy przeciwzmarszczkowe o odżywczej konsystencji, pozwalające skórze zregenerować się w trakcie snu i reaktywować tkanki poprzez wzmożenie produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Z kolei zawarty w nich RETINOID COMPLEX umożliwia usunięcie mikrouszkodzeń skóry powstałych na skutek ekspozycji na promienie UV.

• Dermokremy przeciwzmarszczkowe pod oczy z kwasem hialuronowym, które ograniczają ubytek wody przez skórę oraz dbają o prawidłowy poziom nawilżenia. AQUA CALCIS, farmakopealna woda wapienna, ma działanie antyseptyczne i łagodzące podrażnienia.

Dr Irena Eris Clinic Way 1 - Twój pierwszy krok na drodze do gładkiej skóry

Kobiety po 30. roku życia mogą zauważać u siebie pierwsze objawy postępujących procesów starzenia się skóry - pierwsze zmarszczki, odwodnienie czy nadmierna szorstkość to tylko jedne z nich. Aby kuracja przeciwstarzeniowa odniosła najlepsze skutki, należy zacząć jak najwcześniej. Dlatego powstały Dr Irena Eris Clinic Way 1 - dermokosmetyki dla trzydziestolatek. Dla kobiet starszych polecane są kolejne kroki Dr Irena Eris Clinic Way. Kosmetyki te mogą towarzyszyć kobietom w kolejnych dekadach życia.