*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Kneipp

Kneipp – kosmetyki oparte na filozofii

Produkty niemieckiej firmy Kneipp mogą pochwalić się ponad 120-letnią tradycją.  Są to produkty parafarmaceutyczne i naturalne, wyprodukowane na bazie wyciągów roślinnych. Zgodnie z filozofią firmy Kneipp, kosmetyki oparte na prostym połączniu wody i ziół przynoszą nadzwyczaj dobre efekty dzięki holistycznemu spojrzeniu na człowieka – ważne jest nie tylko ciało, ale także psychosomatyczne, ekologiczne i socjologiczne uwarunkowania człowieka.  Dzięki wysokiej skuteczności działania to jedne z najbardziej cenionych produktów tego typu na rynku niemieckim. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie zawierają żadnych sztucznych środków konserwujących oraz barwników.

Chcesz wiedzieć więcej o produktach firmy Kneipp? Kosmetyki, olejki czy sole do kąpieli stanowią doskonały pomysł na prezent dla osób aktywnych fizycznie, dbających o zdrowy, higieniczny tryb życia. Kneipp propaguje filozofię  szczęśliwego życia opartą na harmonii, zdrowej diecie i odpowiedniej dawce ruchu. Kosmetyki marki Kneipp kierowane są do osób wymagających, świadomie dbających o zdrowie i dobrą kondycję. Marka działa też z myślą o wszystkich tych, którzy doceniają rolę odpoczynku i odprężenia w utrzymaniu dobrej formy fizycznej oraz psychicznej.

Relaks z marką Kneipp – olejek do ciała, olejek do masażu, olejek do kąpieli

Jeżeli po trudnym dniu w pracy nie marzysz o niczym innym niż odprężająca kąpiel, pokochasz  produkt Kneipp - olejek do kąpieli. Olejki do kąpieli sprawiają, że twoja skóra staje się delikatnie natłuszczona i miękka w dotyku. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, efekt ten utrzymuje się niezwykle długo. Dodatkowo, kąpiel stanie się jeszcze przyjemniejsza dzięki niepowtarzalnemu zapachowi. W zależności od rodzaju wybranego przez Ciebie olejku, możesz otulić się intensywną wonią migdałów, delikatnym aromatem magnolii czy pobudzającym zapachem eukaliptusa.

Olejki Kneipp wspaniale sprawdzają się przy masażu, nawilżając ciało i zapewniając  głębokie odprężenie. Naturalne olejki do ciała z powodzeniem mogą zastąpić balsamy i mleczka do ciała. Po ich zastosowaniu skóra jest delikatna, miękka i pachnąca prze bardzo długi czas.

Kosmetyki Kneipp – opinie klientów

Znasz kosmetyki Kneipp? Opinie na ich temat krążą na wielu forach, stronach i grupach na Facebooku – czas na Twój głos. Zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi kosmetyków pielęgnacyjnych  i olejków marki Kneipp - opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów!