*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Naturella

Naturella - dbaj o siebie i bądź sobą

Naturella to marka, która przynależy do wielkiego światowego koncernu Procter&Gamble. Bez wątpienia, podpaski Naturella czy wkładki Naturella to jedne z najbardziej popularnych środków higienicznych dla kobiet, po które każdego dnia sięga wiele milionów konsumentek na całym świecie. Skąd bierze się popularność tych produktów?

Wkładki Naturella - naturalna higiena dla dbających o siebie

Z pewnością wiesz, jak cykl menstruacyjny wpływa na Twoje samopoczucie. Nauczyłaś się już pewnie rozpoznawać sygnały, które wysyła Ci Twoje ciało przez cały okres trwania cyklu. Naturalne zmiany hormonalne odbijają się na Twoim nastroju, są widoczne na skórze - co więcej, mogą także wpływać na jakość snu, apetyt czy libido.

Dlatego warto, abyś wybierając środki pielęgnacyjne stawiała na marki, które są niezawodne i zapewnią Ci maksimum komfortu niezależnie od czynników, na które nie masz wpływu. Wkładki Naturella to dobry wybór przez cały miesiąc. Uchronią bieliznę przed zabrudzeniami i sprawią, że dbanie o higienę będzie czystą przyjemnością.

W zależności od swoich indywidualnych upodobań, możesz wybierać spośród kilku rodzajów wkładek. Mniej chłonne przeznaczone są na większą część cyklu. Bardziej chłonne polecane są w okresie owulacji, kiedy ilość naturalnych wydzielin znacząco się zwiększa oraz na ostatnie dni okresu, kiedy krwawienie jest bardzo skąpe. Jeśli dodatkowo chcesz zadbać o intymny zapach, wybierz wkładki aromatyzowane.

Naturella Ultra - podpaski dla kobiet wymagających

Czy zdarzyło Ci się, aby podpaska się przesunęła czy odkleiła? Jeśli tak, dobrze wiesz, jak wiele dyskomfortu i problemów może to sprawić. Używając podpasek Naturella Ultra masz pewność, że tego typu przykre niespodzianki nie będą mieć miejsca. Mocny klej i specjalnie opracowany kształt skrzydełek sprawiają, że podpaska mocno utrzymuje się na bieliźnie, chroniąc ją przed zabrudzeniami.

Co jeszcze wyróżnia podpaski Naturella Ultra?

Opatentowany kompleks Dermacrem, którym są nasączone. To suchy balsam, zapobiegający otarciom i odparzeniom miejsc intymnych. Naturella tworząc swoje produkty korzysta z wywiadów z setkami kobiet, które zgłaszają swoje potrzeby w kwestiach higienicznych. W taki właśnie sposób narodził się pomysł na Dermacrem, który znacząco dystansuje Naturellę od konkurencyjnych marek.

Naturella - dla wzmożonej i dyskretnej ochrony

Wykonane z najlepszej klasy bawełny nie są nasączane środkami powodującymi alergie czy w jakikolwiek inny sposób wpływającymi negatywnie na Twoje zdrowie. To ważne, ponieważ obecnie wiele mówi się o szkodliwym wpływie niewysokiej jakości wkładek, podpasek oraz tamponów na zdrowie kobiet.

Podpaski Naturella - bądź spokojna o swój komfort

Mottem przewodnim marki Naturella jest zapewnianie komfortu higienicznego kobietom, dla których jakość produktów pielęgnacyjnych ma niebagatelne znaczenie. Naturalne wyciągi z działających kojąco roślin, jak rumianek, dbają o kondycję skóry miejsc intymnych. Chociaż menstruacja, czy inne momenty cyklu, mogą powodować dyskomfort - Twoja ochrona absolutnie nie powinna. Dlatego wybierając podpaski Naturella, wybierasz wysoką jakość - na dodatek, w bardzo atrakcyjnej cenie.