*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Oclean

O marce Oclean

Marka Oclean to nowy wymiar dbałości o higienę jamy ustnej, stworzony dla tych, którzy chcą przez cały czas cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem. Oclean to marka należąca do koncernu elektronicznego Xiaomi, a jej właścicielem i założycielem jest Laurent Le Pen. Powstała w 2016 roku i od tego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem w branży oraz niezmienną popularnością wśród klientów, zachwyconych skutecznością działania produktów, a także ich przystępną ceną i nowoczesnym designem. Przynależność Oclean do rodziny Xiaomi ma swój wyraz w połączeniu świetnej jakości urządzeń i nowych technologii, z których słynie chiński gigant. Marka jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów sonicznych szczoteczek do zębów - w jej portfolio można znaleźć produkty smart z inteligentnym wyświetlaczem, umożliwiające monitorowanie skuteczności czyszczenia w czasie rzeczywistym oraz synchronizację z aplikacją. Oprócz szczoteczek elektrycznych, oferta Oclean zawiera również irygatory i akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej, takie jak sterylizatory i końcówki czyszczące.

 

Szczoteczki soniczne Oclean to:

  • skuteczna moc czyszcząca do do 84 000 ruchów sonicznych/min. dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu MAGLEV
  • wytrzymała bateria - od 30 do 180 dni bez konieczności ładowania
  • programy mycia dopasowane do potrzeb
  • praktyczny timer, który dba o odpowiednio długi czas czyszczenia
  • Wodoszczelność IPX7, dzięki czemu szczoteczki mogą być używane pod prysznicem
  • cicha praca (siła dźwięku poniżej 45 dB)
  • niebanalny design, nagradzany w międzynarodowych konkursach
  • najwyższej jakości włókno DuPont, idealnie dopasowujące się do kształtu zębów 

Szczoteczki soniczne Oclean - modele

Dostępne w ofercie Oclean szczoteczki soniczne różnią się nie tylko wyglądem, ale również parametrami, takimi jak szybkość działania, liczba trybów czyszczących oraz wyposażenie (wyświetlacz dotykowy, możliwość połączenia z aplikacją, wbudowany timer). Jednym z popularniejszych modeli jest Oclean Air 2, szczoteczka dla tych, którzy cenią sobie skuteczność czyszczenia, cichą pracę i kompaktowe wymiary. Air 2 posiada 2 poziomy intensywności szczotkowania i 2 tryby pracy (szczotkowanie standardowe i delikatne). Wyposażona jest w system redukowania dźwięków i inteligentny przycisk do zarządzania podstawowymi funkcjami szczoteczki, a jej bateria umożliwia do czterdziestu dni pracy.

Bardziej zaawansowanym modelem jest Oclean Flow - szczoteczka, która jest w stanie pracować na jednym ładowaniu nawet do pół roku. Wyposażona jest w innowacyjny silnik MAGLEV, który umożliwia wyjątkowo dokładne czyszczenie oraz praktyczny, 2-minutowy timer, który dba o to, aby czas przeznaczony na pielęgnację był zgodny z rekomendacją stomatologów. Szczoteczka posiada 5 trybów czyszczenia (tryb poranny, nocny, standardowy, tryb wybielania oraz tryb delikatny).

Najbardziej profesjonalną serią Oclean jest inteligentna linia X, wyposażona w dotykowy ekran, na którym wyświetlane są informacje o pracy szczoteczki. Innowacyjny silnik Maglev o mocy do do 84 000 ruchów sonicznych/min. zapewnia wyjątkowo skuteczne czyszczenie również trudno dostępnych powierzchni, a skanowanie 8 stref jamy ustnej umożliwia ocenę jakości szczotkowania i wskazanie miejsc pominiętych, które za pomocą jednego kliknięcia można poddać czyszczeniu uzupełniającemu. Jednym z popularniejszych modeli w tej serii jest Oclean X10, wyposażona w najbardziej wytrzymałą baterię w całej linii X - może pracować bez ładowania aż do 60 dni. Posiada timer, 5 trybów pracy i intensywności oraz wodoszczelność IPX7. Innym, interesującym modelem jest Oclean X Pro, która zapewnia możliwość synchronizacji z przeznaczoną na smartfon aplikacją Oclean. Szczoteczka posiada 3 programy mycia i aż 32 poziomy intensywności, a także czujnik siły nacisku dla lepszej ochrony zębów i dziąseł.