*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Oral-B

Szczoteczka Oral–B -  stworzona w trosce o zdrowe zęby

Szczoteczka Oral–B to jeden z flagowych produktów tej marki. Poszczególne modele różnią się między sobą kształtem główki, a także grubością, długością i układem włókien. A wszystko to, aby czyszczenie zębów było tak sprawne i efektywne, jak tylko jest to możliwe. Asortyment jest na tyle bogaty, że bez trudu odszukasz taki wariant, która spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Obok tradycyjnej szczoteczki manualnej, masz jeszcze do wyboru wersję elektryczną.

Elektryczna szczoteczka Oral–B odznacza się dużą skutecznością w usuwaniu osadu nazębnego, a przy okazji zapewnia należytą ochronę dziąsłom. Zabezpiecza je przed uszkodzeniami, które często są następstwem zbyt energicznego szczotkowania. W tych szczoteczkach zastosowano najnowsze technologie pozwalające kontrolować szybkość obrotów wykonywanych przez główkę, a także siłę nacisku. Szukasz elektrycznej szczoteczki dla swojego dziecka? Oral-B posiada również modele stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach.

Oral-B – końcówki do szczoteczek elektrycznych

Włókna szczoteczki elektrycznej, podobnie jak i tej tradycyjnej, z czasem ulegają zużyciu.
W przypadku modelu manualnego jedynym wyjściem jest wymiana na nowy. Biorąc pod uwagę, że koszt zakupu szczoteczki elektrycznej to trochę większy wydatek, takie rozwiązanie w tym akurat przypadku nie byłoby opłacalne. Na szczęście firma Oral-B oferuje końcówki do takich szczoteczek.

Sporą ich zaletą jest dobrze przemyślana budowa, za której sprawą pasują do wszystkich typów „rączek”. W takich okolicznościach problem doboru końcówki pasującej z posiadanym typem szczoteczki nie istnieje. Dostępne w ofercie Oral-B końcówki są przeznaczone zarówno do tradycyjnego mycia zębów, jak również „do zadań specjalnych”, czyli np. do dokładnego czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych, wybielania czy polerowania szkliwa. Znajdziesz też takie, które dedykowane są dla osób cierpiących z powodu nadwrażliwości zębów i dziąseł czy noszących aparat ortodontyczny.

Stworzone przez Oral–B końcówki nadają się także do szczoteczek dla najmłodszych. Możesz bez obaw zakupić dla swojej pociechy taką elektryczną szczoteczkę. Dzięki możliwości regularnych wymian końcówek posłuży jej przez dłuższy czas.

Oral–B – pasta do zębów, płyn do płukania jamy ustnej

Ta marka zapewnia pełny komplet środków, dzięki którym utrzymasz swoją jamę ustną w należytej czystości. Począwszy od szczoteczek do zębów, poprzez wymienne końcówki, nici dentystyczne, aż po pasty i płyny do płukania. Każda proponowana przez Oral–B pasta do zębów zawiera fluor oraz składniki aktywne, których skuteczność została potwierdzona przeprowadzonymi przez markę badaniami.

Produkty Oral-B pomogą zwalczyć takie problemy, jak skłonność do nadmiernego osadzania się kamienia, zmieniony kolor zębów, nieświeży oddech, podatne na podrażnienia dziąsła lub tkliwość odsłoniętych szyjek zębowych. Jeśli zmagasz się z kilkoma problemami jednocześnie, dobrym rozwiązaniem będzie znajdująca się w ofercie Oral–B pasta zapewniająca kompleksową ochronę.     

Oral–B – opinie konsumentów mówią same za siebie

Nie wiesz, co sądzić o produktach Oral–B? Opinie o marce znajdziesz bez problemu w Internecie. Możesz też popytać znajomych. Oral-B cieszy się mianem firmy godnej zaufania. Klienci sięgają po proponowane przez nią produkty z przekonaniem, iż stanowią one najlepszy wybór – wysoką jakość w naprawdę rozsądnej cenie. Coraz większą popularnością cieszą się szczoteczki elektryczne. Można zaryzykować stwierdzenie, iż dzięki zastosowanym w nich innowacyjnym rozwiązaniom, szczoteczki elektryczne i końcówki Oral–B zyskują opinię wiodących na rynku.