*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: OSAVI

Marka Osavi powstała z potrzeby stworzenia nowej propozycji dla osób zainteresowanych zdrowym i aktywnym trybem życia. Produkowane suplementy diety przygotowywane są na bazie odpowiednio dobranych składników. Przy ich tworzeniu zwracana jest uwaga na optymalne wykorzystanie zasobów przyrody i prawa ekonomii cyrkularnej. Oznacza to, że każdy produkt Osavi wywiera minimalne piętno na środowisku.

Aby osiągnąć ten cel, marka Osavi przyjęła rygorystyczną politykę zrównoważonego rozwoju. Starannie dobiera dostawców oraz innych partnerów biznesowych i weryfikuje, czy także i oni w racjonalny sposób pozyskują surowce, wdrażają proekologiczne rozwiązania i szanują ludzką pracę. Osavi współpracuje wyłącznie z podmiotami, które otrzymały certyfikaty zgodności z najwyższymi standardami.

Katalog produktów marki Osavi jest bardzo zróżnicowany. Oferuje kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały oraz inne preparaty uzupełniające, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Każda pozycja znajdująca się w asortymencie Osavi przechodzi szereg testów prowadzonych zarówno przez samych ekspertów tej marki, jak i uznane instytucje. Do sprzedaży dopuszczane są wyłącznie bezpieczne dla zdrowia preparaty, które uzupełniają niedobory składników odżywczych.