*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Marka: Rexona

Rexona – w sztyfcie, w sprayu czy w kulce? Ciesz się uczuciem świeżości przez cały dzień

Dezododorant Rexona – któż z nas nie słyszał o tym produkcie? Kojarzymy go z półek w sklepach kosmetycznych i lubianych reklam. Jednak to nie one zdecydowały o tym, że Rexona w sztyfcie, w kulce i w sprayu cieszy się tak dużą popularnością. To zasługa dobrej jakości produktów tej australijskiej marki.

Co ciekawe, marka znana jest nie tylko w Polsce i Australii, ale również w wielu innych krajach. Tam jednak funkcjonuje pod inną nazwą. W Japonii i Korei to „Rexena”, w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych – „Degree”, zaś w Irlandii i Wielkiej Brytanii firma znana jest jako „Sure”. Używają ją nawet mieszkańcy południowej Afryki – tam nazywa się „Shield”.

Dezodorant Rexona dba o Twoją pewność siebie w każdej sytuacji

Stworzony przez markę Rexona antyperspirant został stworzony po to, by utrzymywać Twoją skórę pod pachami w pełnym komforcie i suchości przez cały dzień – bez względu na to, czy jesteś w pracy, na randce czy w czasie treningu. Kosmetyki Rexona zapewniają ochronę przed bakteriami, które powodują przykry zapach. Firma wypuściła dedykowane linie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy prowadzą rozmaite tryby życia i mają odmienne potrzeby, w związku z tym każdy znajdzie produkt idealny dla siebie.

Rexona – antyperspirant niezbędny w czasie każdej podróży

Dezodorant Rexona to Twój najlepszy przyjaciel, również wtedy, kiedy wyjeżdżasz. Planujesz rodzinne wakacje albo szykuje Ci się wyjazd służbowy? Koniecznie weź go ze sobą. Rexona w sztyfcie lub w kulce ma mniejsze opakowanie, przez co bez problemu zmieści się w podręcznej kosmetyczne schowanej nawet do niedużej walizki czy plecaka turystycznego. Sprawdzi się w czasie największych upałów w gorących krajach, a także w czasie ważnych i często stresujących sytuacji biznesowych.

Szukasz kosmetyków Rexona? W sklepie internetowym Super-Pharm znajdziesz kosmetyki do ciała, włosów i twarzy wielu polskich i zagranicznych producentów – wszystko w atrakcyjnej cenie i to bez wychodzenia z domu!